• Неодамнешно
Nunc Startube, 75 x 12mm, 5.0 ml Вкупниот Волумен (Случај на 3000)

Nunc Startube, 75 x 12mm, 5.0 ml Вкупниот Волумен (Случај на 3000)

Buyers rating:
DEN 20226.24

Количина на стоки

Се користи за ИРМА, ЕЛИСА и ILMA техники.Капацитет 5 m L; 12 mm на x 75 mm должина.Maxi Sorp површината има одлична афинитет да immunoglobulins и други протеини.Ѕвезда-во облик на перки се моделирани во дното на цевката, кои се обезбедат повеќе површина за обврзувачка и зголемување на мешање ефикасност.Дифузија далечина за фарадеев закон да стигнат до површината е намалена.Спакуван во ракавите на 100.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат