• Неодамнешно
Corning Pyrex Borosilicate Рамно Стакло Дното Култура Цевки, 120mm H, 47ml Капацитет (Случај на 72)

Corning Pyrex Borosilicate Рамно Стакло Дното Култура Цевки, 120mm H, 47ml Капацитет (Случај на 72)

Buyers rating:
DEN 4007.04

Количина на стоки

Рамно дно.Без усна.Станот-дното култура цевки се идеални за растително ткиво и општа култура работа.Станот дното олеснува употреба со агар slants.Ѕидови и bottoms се на единствен дебелина.Цевките се rimless за поголема удобност во приклучување и управување со складирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат