• Неодамнешно
Обединетите Абразиви-САИТ 03501 2-3/4-Инчи од .020-Инчен со 5/8-11 Јазол Јаглероден Челик Четка, 6-Пакет

Обединетите Абразиви-САИТ 03501 2-3/4-Инчи од .020-Инчен со 5/8-11 Јазол Јаглероден Челик Четка, 6-Пакет

Buyers rating:
DEN 2538.72

Количина на стоки

Тип На Производ : Алатки.Пакет Димензии : 14.223 Cm L X13.97 См W X11.938 См Х Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 3.32 Lbs.ТОЈ 03501 Мала Чаша Четка, Јазол Жица Јаглероден Челик, за ниска до средна флексибилност и агресивни сечење акција.За употреба на мали брусилки.Обединетите Абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на мелење тркала, сечење и тркала, обложени абразиви, карбид burs, жица четки, специјализирани производи и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат