• Неодамнешно
ManLee 10Pcs Месинг Обложена Жица за Четка за Полнење за Вежба Жица Тркала Првенство Четка Месинг Четка Вежба Прилог За Отстранување на Рѓа Отпорност на Бојата 4Sizes

ManLee 10Pcs Месинг Обложена Жица за Четка за Полнење за Вежба Жица Тркала Првенство Четка Месинг Четка Вежба

Buyers rating:
DEN 309.36

Количина на стоки

【Пакетот вклучува】10 парчиња жица четка за вежба во еден сет. 2 парчиња челик жица првенство четка, 2 парчиња челик жица тркала четка, 6 pc челик жица пенкало, четка.Сите месо тело е 1/4 инчи.Различни големини ги задоволат вашите различни потреби.Тоа е основна алатка за вашиот чистење. 【Висок квалитет】Жица месинг првенство четка направен од висок квалитет на високо јаглерод дебели челик жица и обложено со бакар.Дури и ако тоа се чисти многу пати, тоа нема да избледи и ги кородираат, може да се спречи жица од кршење за време на долгорочна употреба, и има долг животен век. 【Широк спектар на употреба】Жица тркала за вежба може да се користи за чистење на корозија четки на метални површини.Ефикасно да ги отстраните тешка корозија, ' рѓа, бои и скала, deburring точно, и во исто време чистење на работ на заварување, за да се обезбеди конзистентност и безбедност. 【Хуманизирано дизајн】Абразивни првенство четки има одличен жица и четка тркала дизајн.Жица има соодветна флексибилност, не е лесно да се нула или пауза, и тоа лесно може да внесете тесни дупки и тесни места.Тоа може да се отстрани ' рѓа, размер и е тешко да се постигне места.бојата. 【Силна адаптибилност】Месинг обложена жица вежба четка погоден за различни видови на вежби.Тоа може да флексибилно внесете тесен и мртов агол области, погодно за вас да се исчисти.Жица четки се погодни да бидат поставени во вашиот автомобил, гаража, канцеларија и кујна, која ќе помогне за подобрување на вашиот живот ефикасност.Функција : ✓Трајни и издржливи : viscose е издржлив, држи цврсто, и може да се користи како украс за долго време.Ви даде фантастични визуелен изглед. ✓Лесен за употреба : Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните.Треба само неколку едноставни чекори за да се добие одлична декорација.Лесно отстранување ќе не влијаат на површината на вашиот ѕид. ✓Рефлексивни ефект : На површината на пеперутка е сребро, кој е светла и мазна како огледало, која може да се прошири просторот.Како да го користите : 1. Прво изберете паста позиција и чистење на површината 2. Откине налепница и се држи на ѕидот 3. По pasting, притиснете го налепница цврсто 4. Стап пеперутка на налепница Имајте на ум : Постои заштитен филм на пеперутка површина, ве молиме солза исклучување по стои да се покаже огледало ефект.Виткање на крилата може да се покаже 3 D во потрага Испрати двострано налепница Спецификации : Големина (големи димензии) : 10.6 cm/4.17 инчи Големина (средна големина) : 8 см/3.14 инчи Големина (мала големина) : 6.3 cm/2.48 инчи Боја : сребро Количина : 2 x големи димензии 2 x средни 8 x мали димензии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат