• Неодамнешно
3 Жица Првенство Четка, Заврзана со 5/8-11 unc завршетоци со Конец, Пакет на 5

3 Жица Првенство Четка, Заврзана со 5/8-11 unc завршетоци со Конец, Пакет на 5

Buyers rating:
DEN 706.80

Количина на стоки

Unc завршетоци со Конец Арбор : 5/8"-11. 3" тешки-должност извртени жица првенство четка.Идеален за отстранување на рѓа, бои, заварување скала и повеќе од големите метални површини.Работи добро со десен агол мелница.Оваа 3" жица првенство четка е идеален за употреба со право агол мелница да се отстрани остатоци како што се заварување скала, ' рѓа, бои, burrs, и повеќе од метални површини.Дополнителни Детали : - unc завршетоци со Навој Арбор : 5/8"-11 - Продадени во количество од пет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка

Производителот гаранција може да не се применува.Следниот Ден Испорака.Произведени со Стандардите на Е

DEN 376.32