• Неодамнешно
Озборн 00056417SP 56417Sp Абразивни Цевка Четка, Силициум Карбид Пополни Материјал, 0.125

Озборн 00056417SP 56417Sp Абразивни Цевка Четка, Силициум Карбид Пополни Материјал, 0.125

Buyers rating:
DEN 323.52

Количина на стоки

Дизајниран за ултра-фини deburring и чистење на дупки произведени од страна на микро дупчење, но нема да го менува дијаметар или на завршна површина.На алат, овие четки се користи од страна на-swiping акција.Тие, исто така може да се користи рачно.Апликации : Авион & Aerospace, Компјутер & Електроника, Медицинска Опрема, Хидраулични Фитинзи.Земја на потекло : сад.Абразивни Цевка Четка. 0.125" Дијаметар, 500 Ронки Силициум Карбид Пополни Материјал, 1" Четка должина, 4" вкупна Должина, 0.067 Матични Дијаметар, 7/64" Дупка со Дијаметар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

15 Компјутери Жица Првенство Четка со 6mm месо тело, 2 Инчен Абразивни Првенство Четки, 0,3 mm Жолта Челик Жица,Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

15 Компјутери Жица Првенство Четка со 6mm месо тело, 2 Инчен Абразивни Првенство Четки, 0,3 mm Жолта Челик Жица,Вежба

15pcs во пакет, 2 инчен жолта жица четка,една тежина е за 68g.Користете дијаметар 0.3 mm(0.0118") Жолта Челик жица, в�

DEN 115.92
Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка

Производителот гаранција може да не се применува.Следниот Ден Испорака.Произведени со Стандардите на Е

DEN 376.32
6 Компјутери Crimped Жица Тркала Првенство Четка Универзален Сет на Алатки во Собата за Моќ Вежба Рѓа Отстранување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Компјутери Crimped Жица Тркала Првенство Четка Универзален Сет на Алатки во Собата за Моќ Вежба Рѓа Отстранување

Дувачкиот Обложена Жица Вежба Четка за Отстранување на Рѓа, Корозија и Боја.Појачани Челик Жица за Нама�

DEN 576.00