• Неодамнешно
10pc Hoteche 4 Пресврт Жица Првенство Четка 5/8-11NC Теми за Агол Мелница

10pc Hoteche 4 Пресврт Жица Првенство Четка 5/8-11NC Теми за Агол Мелница

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

Оваа Hoteche Бренд четка е совршен за површина подготовка, како што се deburring, полирање, и отстранување на скала, рѓа, корозија, заварување скала и ломотене, и бојата на голема површина области. 5/8"-11 арбор ќе собере најмногу 4" да 4-1/2" Агол Мелница; Макс. ВРТЕЖИ во минута : 8,500;.Куп Кол. : 4in.(100mm); Жица Кол. : 0.5 mm Прав грб заврши;.Појачани челик жица безбедно прицврстени во безбедноста дизајн-купот, Секој pc спакувани во боја кутија;.Вклучува : 10pcs.Секогаш носете заштита за очите; и чувајте се далеку од децата.Оваа Hoteche Бренд четка е совршен за површина подготовка, како што се deburring, полирање, и отстранување на скала, рѓа, корозија, заварување скала и ломотене, и бојата на голема површина области.Опис : 5/8"-11 арбор ќе собере најмногу 4" да 4-1/2" Агол Мелница; Макс. ВРТЕЖИ во минута : 8,500; Првенство Кол. : 4in.(100mm); Жица Кол. : 0.5 mm Прав грб заврши; Појачани челик жица безбедно прицврстени во безбедноста дизајн-купот, Секој pc спакувани во боја кутија; Вклучуваат : 10pcs.Секогаш носете заштита за очите; и чувајте се далеку од децата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Draper 41444 80mm x M14 Crimped Жица Првенство Четка

Производителот гаранција може да не се применува.Следниот Ден Испорака.Произведени со Стандардите на Е

DEN 376.32