• Неодамнешно
2MP Wifi IP Camera, 5X Зум PTZ Авто Следење на Аудио 1080P Отворено Брзина Купола Безбедносен Видео Надзор

2MP Wifi IP Camera, 5X Зум PTZ Авто Следење на Аудио 1080P Отворено Брзина Купола Безбедносен Видео Надзор

Buyers rating:
DEN 2306.64

Количина на стоки

★ 2 MP HD резолуција, high-definition слика, висок квалитет на визуелни искуство.Може да се повеќе јасно, видете објекти во видео.Во реално Време двонасочна аудио.Вграден-во анти бучава говорник и Микрофон, слушаат или да зборуваат на другите со вашиот мобилен телефон, каде и да се. ★ PTZ Далечински Управувач.Пан / Навалување : Приказ 355° хоризонтална, 90° вертикална ротација опсег преку Мобилен Телефон, кој покрива повеќе празни места и намалување на слепи област.Споделување уред.Можете да ги споделите камерата на оној што сакаше. ★ ПИР Движење Детекција и Автоматско Следење.Ги фаќа сите човечки движења, без лажни аларми.Кога камерата препознава лице, таа ќе го следи лицето траекторија, и ќе добиете инстант сигнали од АПЛИКАЦИЈА на вашиот паметен телефон, каде и да се. ★ Боја Визија Ноќ.Оваа камера има боја визија ноќ mode/ smart ноќ визија mode/ IR ноќ визија режим за избор.Можете да изберете некој од нив.Кога во ноќно, тоа ќе automaticaly префрлете се на ноќниот режим.Сите подвижни предмети ќе биде направена со камерата во крупен детали. ★ Ова поддршка за WIFI и жица за да се поврзете.Мобилен видео надзор : Поддршка на мобилен телефон на i OS, Андроид системот, далечински мониторинг на мобилни телефони, тоа е погодно за купувачите да видите реално време видео записи и реприза видео во секое време и насекаде.WIFI верзија - Вашата камера треба да се поврзани со некоја 2.4 G мрежа за да почнат да работат, 3 G/4 G конекција не е поддржан.Главните Карактеристики*HD 2 MP/5 MP Resoluton за опција;*Поддршка вистински хуманоидни интелигентни сигнализација двојно светлина;*Поддршка на црна светлина полна боја, боја, ноќ визија е јасна;*Три режими преглед, црна светлината полна боја инфраред ноќ визија двојно светло за предупредување;*Аларм режим обичај поставка : DIY прилагодено поставување аларм бел;*Хуманоидни детекција : мешање линија, површина, двонасочен проток на откривање, за човечки облик, објектот предизвикувачи не аларм;* Прилагодено нов јазик со висока јачина на звук, 4w висока моќност;*PTZ : PTZ : ротира 355 степени лево и десно и се ротира за 90 степени вертикално;*H. 265 X нови складирање дизајн, ТФ-картичка за складирање е пониска, постабилна и потрајни;*Ексклузивни патентиран сферични термичка обработка, со просек од 30 степени, нека екран изложување на топлина сува и исчезнуваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола

Објектот Пакет Количина : 1 Објектот Пакет Тежина : 0.748 кг.Тип На Производ : Безбедноста Камера.Објектот П

DEN 5299.92
Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

DEN 4319.76