• Неодамнешно
2MP Wifi IP Camera, двонасочна Аудио Движење Откривање 5X Зум PTZ 1080P Отворено Брзина Купола Безбедносен Видео Надзор

2MP Wifi IP Camera, двонасочна Аудио Движење Откривање 5X Зум PTZ 1080P Отворено Брзина Купола Безбедносен Видео

Buyers rating:
DEN 2306.64

Количина на стоки

★ 2 MP HD резолуција, high-definition слика, висок квалитет на визуелни искуство.Може да се повеќе јасно, видете објекти во видео.Во реално Време двонасочна аудио.Вграден-во анти бучава говорник и Микрофон, слушаат или да зборуваат на другите со вашиот мобилен телефон, каде и да се. ★ PTZ Далечински Управувач.Пан / Навалување : Приказ 355° хоризонтална, 90° вертикална ротација опсег преку Мобилен Телефон, кој покрива повеќе празни места и намалување на слепи област.Споделување уред.Можете да ги споделите камерата на оној што сакаше. ★ ПИР Движење Детекција и Автоматско Следење.Ги фаќа сите човечки движења, без лажни аларми.Кога камерата препознава лице, таа ќе го следи лицето траекторија, и ќе добиете инстант сигнали од АПЛИКАЦИЈА на вашиот паметен телефон, каде и да се. ★ Боја Визија Ноќ.Оваа камера има боја визија ноќ mode/ smart ноќ визија mode/ IR ноќ визија режим за избор.Можете да изберете некој од нив.Кога во ноќно, тоа ќе automaticaly префрлете се на ноќниот режим.Сите подвижни предмети ќе биде направена со камерата во крупен детали. ★ Ова поддршка за WIFI и жица за да се поврзете.Мобилен видео надзор : Поддршка на мобилен телефон на i OS, Андроид системот, далечински мониторинг на мобилни телефони, тоа е погодно за купувачите да видите реално време видео записи и реприза видео во секое време и насекаде.WIFI верзија - Вашата камера треба да се поврзани со некоја 2.4 G мрежа за да почнете со работа.Главни Карактеристики : *Поддршка за WIFI Конекција ,Поддршка АП Режим*Поддршка HD 1080 P / 2 MP Висок Квалитет Резолуција*Поддршка ТФ/Micro SD Картичка, до 128 G (Не се Вклучуваат)*Пан навалите ротација, хоризонтална : 355° & вертикална : 90°*4 Pcs Низа IR-Led диоди, 4 Pcs Низа Бела LED 30m Ноќ Визија*Поддршка на P2 P, View & Насекаде & секое време*Елегантен Преглед И Лесна Инсталација*Безжични Протоколи : 802.11 b/g/n*да се Обезбеди Android & ios АПЛИКАЦИЈА (Cam Hi или Camhi Про) и професионални Hi P2 P КОМПЈУТЕР со клиент софтвер*Употреба на Отворено,Водоотпорен IP66*Аудио : Вграден Микрофон*Поддршка Претходно 8 Поени*Далечински Видите преку Апликација "Cam Hi или Camhi Про" на паметен Телефон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.

До 5 MP Кристално Јасна Видео @ 15 FPS 2.8 mm Фиксен Објектив за Широк Агол на Гледање на 92° До 100' Инфраред Ноќ ви

DEN 753.60
Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

DEN 4319.76
Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала Купола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала Купола

Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала �

DEN 311.76