• Неодамнешно
Tgoon на Модулот на Камерата, Цврсти Fisheye Широк Агол 5V 2A PCB Направени 5W (Црна)

Tgoon на Модулот на Камерата, Цврсти Fisheye Широк Агол 5V 2A PCB Направени 5W (Црна)

Buyers rating:
DEN 2332.80

Количина на стоки

Направени од добри квалитетни материјали, цврсти, носат-отпорни и долг животен век.Со прилагодливи отпорник и photosensitive отпорник, тоа може автоматски да го вклучите висока моќност 1 W според амбиентална светлина. Висока моќност 5 W инфраред на модулот на камерата, plug and play.Таписерии изработка, трајни и стабилни перформанси.Прилагодливи отпор, може да се претвори на 1 W светлина и прилагодување на амбиентална светлина користење на мал шрафцигер.Предмет Тип : Камера Module Material : PCBColor : Black Power Набавка : 5 V 2 APower : 5 WLED Light Type : Инфрацрвена ламба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола

Објектот Пакет Количина : 1 Објектот Пакет Тежина : 0.748 кг.Тип На Производ : Безбедноста Камера.Објектот П�

DEN 5299.92
Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала Купола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала Купола

Microseven Универзална Затворен Отворено Метал Ѕид Заградата за Безбедност на системи за видео надзор Мала �

DEN 311.76