• Неодамнешно
Panasonic AW-UE70 4K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера (Бела) + Двојно Камера Пакет

Panasonic AW-UE70 4K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера (Бела) + Двојно Камера Пакет

Buyers rating:
DEN 714.96

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 2 x Panasonic AW-UE70 4 K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера (Бела) 1 x ПЛАЗМА/LCD ЧИСТЕЊЕ КОМПЛЕТ 1 x Леќа Пенкало Почист 1 x Микрофибер Крпа. 1/2.3" Тип MOS Сензор UHD/HD Фотографирање.Далечински Пан, Навалите, и 20x Зум Оптички Зум.Сили преку РОЕ+ UHD преку HDMI, USB, IP Излези.До 100 Претходно Позиции RS-232 C/RS-422/IP Контрола.Белата AW-UE70 4 K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера од Panasonic е способен за производство на квалитетни 4 K и full HD видео излез и е дизајниран за повеќенаменски апликации.На AW-UE70 Камера испорачува 4 K (UHD : 3840 x 2160) резолуција на слики во 29.97 p/25p преку HDMI, и е исто така способен за 4 K IP стриминг, и во-камера 4 K снимање.Опремени со различни излезни вклучувајќи 3 G-SDI, HDMI, USB или IP, оваа камера е погодна за разноврсна апликација како далечински видео продукција, живи настани, или видео конференција.На AW-UE70 Камерата исто така, ја поддржува Рое+, па камерата само треба еден LAN кабел за негово напојување, контрола, и видео излез со вградени аудио.Нуди нов стандард во разноврсна и висок квалитет на далечинскиот видео продукција со IP стриминг покрај многу други моќни карактеристики, AW-UE70 Камера проширува можностите на интегрирана камера за професионални видео систем корисници.Производителот Вклучени Предмети : Panasonic AW-UE70 4 K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера (Бела)Пакет Предмети Вклучува : 2 x Panasonic AW-UE70 4 K Интегрирани Ден/Ноќ PTZ Затворен Камера (Бела) 1 x ПЛАЗМА/LCD ЧИСТЕЊЕ KIT1 x Леќа Пенкало Cleaner1 x Микрофибер Крпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hikvision ДС-6708HWI
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hikvision ДС-6708HWI

Hikvision ДС6708 HWI.H.264 / MPEG4 / MPEG2 / MJPEG стандарди за кодирање поддржана Кодирање видео во до WD1 резолуција Една не�

DEN 276.00
8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.

До 5 MP Кристално Јасна Видео @ 15 FPS 2.8 mm Фиксен Објектив за Широк Агол на Гледање на 92° До 100' Инфраред Ноќ ви

DEN 753.60
Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Врата Интелигентни Биометриски Отпечаток Лозинка Присуство Машина Вработен Проверка-во Рекордер Отпечаток

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

DEN 4319.76