• Неодамнешно
Zhenmang Naturalistic Изгледа Атарот Motion Detection System Security Камера

Zhenmang Naturalistic Изгледа Атарот Motion Detection System Security Камера

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Практично undistinguishable дизајн, се меша со вистински апарати за драматично се зголеми ефективноста на минимална цена.Напојува со 2 x AA батерии (не се вклучени).Одлична пречка за крадци, пожелно за користи во затворени простории.Евтини decoy/ атарот на камерата за да ги исплаши исклучување потенцијал кражби.Реални Изгледот Атарот Motion Detection System Security Camera The црвени LED трепка лабава го прави се појави да работи само како вистински безбедност camera You може да се стави домот или надвор од вашиот дом, канцеларија, продавница, или office Easily mountable на ѕидови и тавани, без жици necessary Screws и ѕид монтирање sockets included Material(надвор) Plastic This impersonation купола безбедносната камера е голема визуелна пречка за shoplifting, кражба и vandalism Sizing : 116x116x75mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат