• Неодамнешно
HANWHA TECHWIN SNP-6321 2mp Full HD WDR Мрежа Отворено PTZ Купола Камера со 4.44~142.6 mm (32x) Оптички Зум, 16x Дигитален Зум Објектив, RJ45 Врска

HANWHA TECHWIN SNP-6321 2mp Full HD WDR Мрежа Отворено PTZ Купола Камера со 4.44~142.6 mm (32x) Оптички Зум,

Buyers rating:
DEN 924.00

Количина на стоки

Max. 2megapixel (1920 x 1080) резолуција.SNP-6321 Мрежна Камера, Куполата, PTZ, Ден/Ноќ, SD/SDHC/SDXC, 1/2.8" CMOS, H. 264/MJPEG, 32x Оптички Зум, 4.44 да 142.6 ММ Леќа, 2 Мегапиксели, 24 Volt AC, Рое+. 16 : 9 Full HD (1080p) резолуција за поддршка.Day & Night (МЦП), WDR (120d B), Интелигентни видео analytics.IP67 Водоотпорна - Вандалот доказ.SNP-6321 нуди Мрежна Камера, Куполата, PTZ, Ден/Ноќ, SD/SDHC/SDXC, 1/2.8" CMOS, H. 264/MJPEG, 32x Оптички Зум, 4.44 да 142.6 ММ Леќа, 2 Мегапиксели, 24 Volt AC, Рое+.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hanwha Techwin XNV-6011 Отворено 2MP Мини Купола

Објектот Пакет Количина : 1 Објектот Пакет Тежина : 0.748 кг.Тип На Производ : Безбедноста Камера.Објектот П�

DEN 5299.92
Hikvision ДС-6708HWI
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hikvision ДС-6708HWI

Hikvision ДС6708 HWI.H.264 / MPEG4 / MPEG2 / MJPEG стандарди за кодирање поддржана Кодирање видео во до WD1 резолуција Една не�

DEN 276.00