• Неодамнешно
1pcs 8 Инчен Сите во Еден видео надзор Тестер Монитор + 1pcs 5mp Авто Следење на IP PTZ Камера

1pcs 8 Инчен Сите во Еден видео надзор Тестер Монитор + 1pcs 5mp Авто Следење на IP PTZ Камера

Buyers rating:
DEN 23399.76

Количина на стоки

EVERSECU 8 Инчен Сите во Еден Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи со SDI/TVI/AHD/CVI/Multimeter/TDR/OPM/VFL/РОЕ/WIFI/4 K Х. 265. EVERSECU 5 MP Авто Следење 30x Зум IP РОЕ PTZ Камера за видео надзор, RTSP за Онлајн Стриминг со голем Дострел Инфраред Ноќ Визија Отворено со голема Брзина Купола Безбедносна Камера. 1pcs 8 Инчен Сите во Еден видео надзор Тестер Монитор + 1pcs 5mp Авто Следење на IP PTZ Камера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 Канал NVR со 5mp 4 vandel Купола Камери.

До 5 MP Кристално Јасна Видео @ 15 FPS 2.8 mm Фиксен Објектив за Широк Агол на Гледање на 92° До 100' Инфраред Ноќ ви

DEN 753.60
IP Камера, Фиксна, 2.93 мм, 3 MP, RJ45, Боја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IP Камера, Фиксна, 2.93 мм, 3 MP, RJ45, Боја

Мрежната IP Видео Камери.Видео Надзор.Безбедност.БЕЗБЕДНОСТ.IP Камера 1080p Боја Купола Леќа Фиксна енергиј

DEN 1276.80
IP Камера, Varifocal, 3 MP, RJ45, 1080p
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IP Камера, Varifocal, 3 MP, RJ45, 1080p

Мрежната IP Видео Камери.Видео Надзор.Безбедност.БЕЗБЕДНОСТ.IP Камера 1080p Боја Купола Леќа Varifocal енергија�

DEN 6047.76
Hikvision ДС-6708HWI
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hikvision ДС-6708HWI

Hikvision ДС6708 HWI.H.264 / MPEG4 / MPEG2 / MJPEG стандарди за кодирање поддржана Кодирање видео во до WD1 резолуција Една не�

DEN 276.00