• Неодамнешно
Odekai Автомобил Грејач, 12V/24V 150W Автомобилот ветробранското стакло Фан, Шофершајбната Автомобил Грејач, Ладење Автомобил Фан, Брзо Греење Одмрзне Defogger, Авто Грејач Фа?

Odekai Автомобил Грејач, 12V/24V 150W Автомобилот ветробранското стакло Фан, Шофершајбната Автомобил Грејач,

Buyers rating:
DEN 1437.60

Количина на стоки

Се одмрзне вашиот шофершајбната со 12 V150 W Висок Електричен Грејач.3 места дизајн се обезбеди брзо ладење и греење.Ладење на автомобил со посилен кул правец, исто така, греење автомобил во рок од 60 секунди.На грејачи се дизајнирани на два начина : 1. Рачни : за Разлика од другите постари модели, рачни овозможува вашиот топол воздух за да стигнат до секое катче на автомобилот. 2. Фиксен : Кога ќе се возите, можете да го поправам на инструмент-таблата да се отстрани магла и мраз на шофершајбната.Тоа не само што може да кул вашиот автомобил во лето, но исто така и топлина во зима.Таа е наменета за брзо чистење на мраз, дури и да се отстрани снегот на вашето возило шофершајбната, имајќи ги видите во возење е јасно.Мала, компактна големина го прави овој автомобил грејач користи многу погодно.Само приклучете го во вашиот автомобил е запалка приклучок.Притиснете фан или грејач прекинувач и фан започнува да работи.Во неа се вградени осигурач и автоматски ќе се исклучи енергија кога постојат безбедносни опасности.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас.Вашата комплетна сатисфакција е наш највисок приоритет!Ние би сакале да ви помогне да го решите вашиот проблем.Овој автомобил печка е наменета за брзо чистење на мраз, магла, магла на вашето возило е шофершајбната, Тоа е идеален начин да се дополни постоечките автомобил грејачи за да се забрза процесот на добивање на вашиот автомобил се движи во ладен зимски утра.Спецификации : Име : 3-во-1 Автомобил heater Voltage : 12 V/24 VPower : 150 WSize : за 13.5*9*17.5 cm Performance : двете ладна и топла wind Net тежина : околу 320g Color : Црно-red Usage : Вметнете ја во автомобил запалка приклучок.Пакување Листа : 1*автомобил грејач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат