• Неодамнешно
Odekai Автомобил Грејач, Преносни Автомобил Грејач,12V/24V Автомобил Defogger Висока Моќност Брзо Греење & Вентилаторот за Ладење се Одмрзне Defogger, Автомобил Грејач со Греење

Odekai Автомобил Грејач, Преносни Автомобил Грејач,12V/24V Автомобил Defogger Висока Моќност Брзо Греење & Вентилаторот

Buyers rating:
DEN 753.60

Количина на стоки

Грејач или фан ќе удар инстант топлина или ладен воздух, па како да се загрее / олади вашиот автомобил за неколку секунди.Три воздух куќи, големи размери, воздушен вентил, брза и топло, ефикасен и удобен, Висока температура отвори Научни електрични отвори, половина брзина брзо греење, лесно греење. 360° ротирачки заграда, ротирачки дизајн, слободно прилагодливи, удобен и практичен, Корисни за забрзување demisting и одмрзнување.Хуманизирано дизајн,со прочистување на воздухот, заштита на животната средина и практични, ниско ниво на бучава, заштеда на енергија.Прегреат заштита, термички прекинувач, без отворен пламен, без да го оштети батеријата, безбеден и сигурен.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас.Вашата комплетна сатисфакција е наш највисок приоритет!Ние би сакале да ви помогне да го решите вашиот проблем.Овој автомобил печка е наменета за брзо чистење на мраз, магла, магла на вашето возило е шофершајбната, Тоа е идеален начин да се дополни постоечките автомобил грејачи за да се забрза процесот на добивање на вашиот автомобил се движи во ладен зимски утра.Спецификација : име на Производ : автомобил heater Product големина : 7*16cm Product боја : black Product материјал : PA+ABSProduct тежина : околу 430 G (вклучувајќи пакување)Производ перформанси : 12 V седан модел /24 V камион model Product моќ : 150 WFixing метод : стави на не се лизга мат, или да го поправи со двострано tape Product карактеристики : автоматско греење, двојна употреба на ладно и топлина, одмрзнување и defogging Package Содржина : 1*Автомобил Грејач.

Карактеристики на стоката

Product name:
car heater
Product size:
7*16cm
Product color:
black
Product material:
PA+ABS
Product weight:
about 430G (including packaging)
Product performance:
12V sedan model /24V truck model
Product power:
150W
Fixing method:
put on a non-slip mat, or fix with double-sided tape
Product features:
automatic heating, dual use of cold and heat, defrosting and defogging
Package Contents:
1*Car Heater :

Купувачи како што сакаат