• Неодамнешно
Автомобил Грејач - 2021 Нова Надградба 2 in1 Брзо Преносни Автомобил Грејач Defroster, 360°на Ротација 150W 12V Греење Фан Defroster Demister, Брзо Греење & Ладење Функција Одмрзнување Ел?

Автомобил Грејач - 2021 Нова Надградба 2 in1 Брзо Преносни Автомобил Грејач Defroster, 360°на Ротација 150W

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

【Висок Квалитет】изработена од ABS и полимер отпорни на топлина тешко пластика,овој автомобил ветробранското стакло грејач карактеристики автоматско загревање,заштита од прегревање,и user-friendly дизајн кој е енергија-заштеда .Со својот висок квалитет кабли, има многу долг животен век и е енергетски ефикасен и троши помалку. 【Ефикасна Брзо Греење & Ладење】 Само plug and play, вклучете го во вашиот автомобил е запалка приклучок за штекер и да се префрлат на топлина или вентилатор ( Бидете сигурни дека автомобилот има 12 V полесни порта.) Инстант греење , автоматско прегреат заштити, може да се загрее атмосферата на вашиот автомобил без да се чека за моторот за да се загрее во рок од 60 секунди.Избегнување на моторот и триење предизвикани од хипотермија почеток, Ефикасно ви овозможува да се одмрзне или demist вашиот прозорец брзо. 【2 ВО 1 Греење & Ладење】Овој автомобил грејач има два начини на поставување : греење и ладење.Вие само треба да се промени го прекинувачот, а потоа на топол воздух или ладно правец ќе излезе веднаш како вашите потреби.Овој автомобил грејач не е само идеални за demisting/одмрзнување windscreens.Но, исто така, може да се користи како вентилаторот за ладење да ви даде ветер во текот на летото. 【Дизајн】автомобил греалки усвојува запалка приклучок за приклучок дизајн, вграден во осигурач, автоматски напојување-исклучување за заштита, анти-напон, и безбедно да се користи.Ротирање на заградата 180 или 360° , и може да се поправи грејач, каде што ви се допаѓа.И да се прилагоди на агол ви се допаѓа. 【Широка Примена】 Овој Автомобил грејач широко се користи во автомобил, камион, возило, клима уред и други најчесто се користи за домаќинство.долго пренесување на далечина, и широк спектар, кој е повеќе енергија-заштеда со ниска потрошувачка.Погоден за сите 12 V возила во автомобил, кампување и патувања, де-fogging/одмрзнување во зима и Одржување на кул во лето.Мора да го користите оригинални запалка приклучок за полнење.Многу погодна како подарок за вашето семејство или пријатели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат