• Неодамнешно
MKOIJN Автомобил Грејач, 12V/200W Авто Грејач Фан Вода за Автомобил Грејач Demister Defroster Електрично Возило Грејач Фан, 2 во 1 Греење и Ладење Шофершајбната Брзо Defogger со Цигара P

MKOIJN Автомобил Грејач, 12V/200W Авто Грејач Фан Вода за Автомобил Грејач Demister Defroster Електрично Возило

Buyers rating:
DEN 504.96

Количина на стоки

3 во 1 Природен Правец/Топол Ветар/Блиску❅ Изградена-во 26 места со моќен излез дизајн, нашиот мини автомобили грејач defroster може да топлина или кул во рок од 30 секунди.На топол воздух режим топлината на внатрешноста на carin во зима, што ќе ви овозможи да брзо отстранување на шофершајбната магла или мраз.На ладен воздух функција може да се направи автомобил повеќе грациозен во текот на летото, па вие не мора да издржи на топол воздух во автомобил. 360° Ротирачки Заградата Дизајн❅ Возило грејач фан со 360 степени ротари носителот кој може да се користи за усогласување и лесно режија, се прилагоди на вашиот склопот на агол.Двојно двострано лепило лента на дното за да се избегне лизгање во текот на возење. Запалка приклучок 12 V Приклучок❅ автомобил defroster грејач со запалка приклучок за приклучок дизајн, само приклучете го во вашето возило е цигара 12 V приклучок и вклучете го, plug and play, компактни димензии, преносни и удобен да го инсталирате.Заштеда на енергија & Тивка Функција❅ Електричен автомобил грејач е направен на топлина-отпорни АБС материјал, анти-оксидација легура греење жица, со тивок функција и вграден во осигурач, здрав и не е лесно да се стареење, да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба.User-friendly дизајн кој е енергијата со ниска потрошувачка.Широка Примена❅ шофершајбната брзо defroster за автомобил на воздух за греење, ладење, demisting и одмрзнување.Идеалите за сите 12 V/ 200 W автомобили и возила.Совршен за во автомобил, кампување и caravanning, ви држи топло во зима.Тоа е суштински додаток за автомобили.Спецификација : Точка Име : 12 V/200 W автомобил грејач defroster Product Големина на : 7.5*15*10.5 cm Cable Големина : 1.5 meters Product Материјал : ABSPackage : 1*автомобил heater Note : 1.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)2.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни од по.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат