• Неодамнешно
Zcargel 150W Автомобил грејач 12V Прилагодливи Грејач Вентилатор за Ладење Вентилатор Defroster Прозорец Шофершајбната Defroster 360 ° Ротирачки Автомобил Шофершајбната Defroster Гре?

Zcargel 150W Автомобил грејач 12V Прилагодливи Грејач Вентилатор за Ладење Вентилатор Defroster Прозорец Шофершајбната

Buyers rating:
DEN 1824.00

Количина на стоки

Брзо греење : грејач ќе се загрее штом тоа ќе е вклучен, и на него ќе се загрее брзо, со топол воздух брзо и забрзување на циркулацијата на воздух.Силна топол воздух може да брзо отстранување на мраз и магла на возилото стакло, филтер за ладен воздух во автомобил, рамномерно зголемување на температурата во автомобилот, се прочисти воздухот во автомобил, и да се создаде пријатна и удобна зимски возење средина за вас.Висока ефикасност грејач : грејач усвојува греење жица, која има висока термичка конверзија цена, ниска потрошувачка на енергија, висок притисок отпор, брзо температура се зголеми и долг животен век.Ниско ниво на бучава, без отворен пламен, без да го оштети батеријата.Грејач школка е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е издржлив и огноотпорни.Ладен и топол воздух дизајн : 2-брзина постојана температура дизајн : природни ер/топол воздух, може да се користи како demister грејач во зима, и така може да се користи како фан да се олади во текот на летото.Задниот дел на грејач усвојува шупливи дизајн, со голем волумен воздух и брзо топлина дисипација.Тоа може да се користи во автомобили и домови за да се задоволат дневните потреби.Големина : греалка е мал во големина и во компактен дизајн.Тоа може да бидат поставени на табла или централната конзола без попречување на возачот поглед.Стави тоа на некој не се лизга мат или употреба двострано лента за да го поправи тоа.Опремени со 1,5 m кабелот за напојување со запалка приклучок за приклучок за да се задоволат defogging потребите на различни позиции во автомобил.Погоден за автомобили со 12 V запалка приклучок за штекер. 360 степени rotatable : грејач база може да биде флексибилно, прилагодена 360° нагоре, надолу, лево и десно.Можете слободно да се прилагоди на агол на воздух излезот, дозволувајќи им на топло или ладно правец да свират како ви се допаѓа.Опис : Материјал : ABSSize : 14cm x 12cm x 8cm Color : црна/white Weight : за 350g Power : 150 WPacking листа : 1 x Автомобил heater Note : 1. За Боја : Поради разликите на екранот и осветлувањето, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликата.2. За големината : мерењата се направени со рака, различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm разлика.100% задоволство гаранција : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Нашите производи се предмет на строги тестови за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!Нашата служба за корисници тим ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Ние со нетрпение очекуваме да вашата нарачка!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат