• Неодамнешно
Simayixx Гел лак Подароци За Жените Погоден За Сите Сезони Боја Популарни Сјајот Гел лак за Полнење, Впие Исклучување Led Гел Ноктите Комплет Minicure Денот на Вљубените Под?

Simayixx Гел лак Подароци За Жените Погоден За Сите Сезони Боја Популарни Сјајот Гел лак за Полнење, Впие Исклучување

Buyers rating:
DEN 688.80

Количина на стоки

6pcs на сет Поставен Гел лак : Гел лак Нови Пристигнување Колекција доаѓа со популарни сјајот бои.Тоа ќе ја задоволи вашата палета за Есен и зима нокти!Може да се прикаже шарени, стилски, модерен нокти за Нова Година Празник.Совршен Денот на Вљубените подарок за девојки и жени.Добро Истрајност и Лесна Апликација : Оваа серија на гел лак собата е долготраен за 21+ дена со висок сјај на сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот Процес за апликација.Натопете исклучување УВ LED Гел лак : бои на сенки за полнење - сите сезони гел лак сет треба да се излечи под LED помине фен.Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED помине светилка 60-120 секунди.Гел лак : 70 боја поставени во нашата лак поставени се внимателно исти за да одговараат на различни стилови, без разлика дали сте жив, нежни, сончев или кул девојка можете да го најдете вашиот боја!На Гел лак треба Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED помине светилка 30-60 секунди.Се користи само за нокти и Не-директен контакт со кожата.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Ако се чувствувате болест, веднаш престанете да го користите и бараат внимание.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.Погоден за употреба со други помине уметност производи,Тоа може да се користи на вештачки нокти, како и на природни нокти.Сликите може да се користи на различни површини, како што се нокти, хартија и други уметнички дела.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Му ја даде оваа изненадување подарок.Погоден за вашето семејство и пријатели, девојки, неколку за роденденски подарок и празник подароци.Објектот Спецификации : Име : чиста боја gel Volume : 6 PC*8ml Color : Како што е прикажано во figure Cured : led lamp Step по чекор : 1. Обликот на ноктите.Нежно тријте површината на ноктите плоча.Дезинфенкцирам.2. Се применува база на грбот од cuticle за слободни работ (не заборавајте да ја запечати работ на ноктите).Лек на вашите нокти под LED светло за 10 секунди или светло за 2 минути.3. Нанесете тенок слој на гел впие-out полски боја на избор.Лек : 30 секунди на LED светилка, или 2 минути на светилка.4. Повторување на вториот тенок слој на впива надвор гел лак за нокти.Лек под led светилка за 30 секунди или светло за 2 минути.5. Примена на врвот грб.Лек : 30 секунди на led светилка.6. Земете вулгарен на ноктите со чистење.Потоа се применува негување cuticle масло да се rehydrate во cuticle и кожата околу ноктите.За да Земете : 1. Натопете вашите нокти во акрилик смена за околу 5 минути.2. Откине целото парче лак нежно на секој ноктите.Производи вклучуваат : 6 x Гел Ноктите Plish.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз.NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз * Четки за мазна, како полски, за

DEN 358.80
Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно

Orna Убавина Гел лак за Полнење : голи бои серија(5ml / 0.17 мл секоја шише)беше блиски до бојата на кожата,со ма

DEN 311.76
IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде наград

DEN 222.00
Голи Envie Помине Лак, Прегратка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голи Envie Помине Лак, Прегратка

Нетранспарентно светлина голи со кул ѕвонење 10Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, фор�

DEN 383.76
Тигар Нокти - Полноќ Партија Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тигар Нокти - Полноќ Партија Црна

Лак + сјај за sparkliest на ноктите!.Кутија содржи 10ml на боја полски, 10ml на заштитна врвот грб полски, и 12ml на но

DEN 664.80
Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби

Направен Во САД.Вклучува 12 Лак Ленти + 1 Нокти Датотека + 1 Cuticle Стап + Инструкции.Нема Време На Сушење + Тра�

DEN 311.76
ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Интензивна

DEN 240.00