• Неодамнешно
D'Ame Природата Ноктите Боја Црвено - Брзо Сушење, Долготрајни, Органски & Вегетаријанска лак за Нормално & Кршливи Нокти - 5 ml (0.17 fl мл)

D'Ame Природата Ноктите Боја Црвено - Брзо Сушење, Долготрајни, Органски & Вегетаријанска лак за Нормално &

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

ХРАБАР ЦРВЕНА БОЈА : Прекрасен црвен лак е убавината од суштинско значење; Облекуваат на вашите нокти за некој настан или фустан надолу со фармерки со класичен црвено обоени ноктите.ЧИП-ОТПОРНИ : долготрајни ноктите боја во комбинација со чип-отпорни формулација за убави нокти, кои се простираат на вашите посети на ноктите салон.БРЗО СУШЕЊЕ : Зачувај вашето време и напор со D'Ame Природа брзо сушење на ноктите полски за неверојатен AT-HOME НОКТИ ВО МИНУТИ.ПОЗДРАВ НОКТИ : Формулирани со користење на комбинација од ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ, вклучувајќи пченица, пченка, маниока, и компир, бидејќи прилично ноктите не треба да биде компромис на премиум квалитет состојки.ЧИСТА СОСТОЈКИ : 100% ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, СУРОВОСТ-БЕСПЛАТНО, и слободни од овие состојки : формалдехид, toluene, DBP (dybutil phtalate), формалдехид смола, camphor, xylene, етил tosylamide, parabens, колофон, глутен, methylisothiazolinone (MIT) и acetone.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Голи Envie Помине Лак, Enrapture
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голи Envie Помине Лак, Enrapture

Чиста светлина голи со розова на ѕвонење 10Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, формалде

DEN 1843.20
L. A. Бои Гел Сјај лак, Flurry, (Пакување од 3)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

L. A. Бои Гел Сјај лак, Flurry, (Пакување од 3)

Гелкако, висок сјај сјај.Без УВ светлина е потребно.Гужвабесплатно отстранување.Боја : Flurry.Воведување Н

DEN 170.88