• Неодамнешно
MIZHSE 9D Мачка Очи Гел лак Камелеон Магнетни Гел Рефлексивни Сјајот Гел лак Прозрачна Гел лак Поставите 6pcs (Розова Set)

MIZHSE 9D Мачка Очи Гел лак Камелеон Магнетни Гел Рефлексивни Сјајот Гел лак Прозрачна Гел лак Поставите 6pcs

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

❤Посебна точка : Секој компјутер и со две поставен ефект.Еден за сите, рефлексивни, светлечки,мачка очи ефект во еден пакет,кој мода во 2021. ❤Уникатен Подарок Пакет : 1x 9 D Камелеон мачка очи гел,1x широк искра мачка очи гел,1x рефлексивни мачка очи гел,1x рефлексивни Сјајот гел,1x lumious розова гел,1x Сјајот на Температура на боја, менување на гел,со 1pc Двојно Чело 3 D Магнетно Стапче. ❤Нова Мода-Луксузен Подарок : Изработени од природни смоли, здрави состојки, ниска мирис, нетоксичен.Одличен избор, како подарок за роденден, ноќта на Вештерките и Божиќ!. ❤Ве молиме Имајте во предвид:се Применува слоеви на гел лак ,што си сигурен дека секој слој е целосно сува. ❤Продажба на Услуги : Секој проблем, Контактирајте со нас, Ние нудиме 60 дена замена или рефундирање на услугата.Напомена : Кожата Тестирање пред да го користите.Бараат УВ/LED помине фен светилка и база на врвот грб.MIZHSE Розова Гел лак Сет : . 1x 9 D Камелеон мачка очи гел. 1x широк искра мачка очи гел. 1x рефлексивни мачка очи гел. 1x рефлексивни розова гел. 1x lumious розова гел. 1x Сјајот на Температура на боја, менување на гел.Со 1pc Двојно Чело 3 D Магнетно Стапче.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Интензивна

DEN 240.00
NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз.NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз * Четки за мазна, како полски, за

DEN 358.80
Colorstay Гел Завист 15-Up Во Шарм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Colorstay Гел Завист 15-Up Во Шарм

Revlon е револуционерна 2чекор Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ систем носи салон за убавинаквалитет гел

DEN 2023.20
Карма Органски Природен лак-Не-Токсични Помине Уметност, Вегетаријанци и Суровост-Слободен Ноктите Боја (француски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Карма Органски Природен лак-Не-Токсични Помине Уметност, Вегетаријанци и Суровост-Слободен Ноктите Боја (француски

► Карма Органски лак е дизајниран да биде лесен и пријател на вашите нокти достапни во повеќе од 100 изле

DEN 251.76