• Неодамнешно
Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го Направат Вашиот Помине Уметност Остане Подолго Многу Денови(S

Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го

Buyers rating:
DEN 753.60

Количина на стоки

Животната средина & Здрава : 40 боја гел лак бои се направени од Toxin Слободни Состојка која го прави безбедно и има низок мирис.Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.LED Гел лак : 40 бои во нашата лак поставени се внимателно исти за да одговараат на различни стилови, без разлика дали сте жив, нежни, сончев или кул девојка можете да го најдете вашиот боја!На Гел лак треба Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED помине светилка 30-60 секунди.Се користи само за нокти и Не-директен контакт со кожата.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Ако се чувствувате болест, веднаш престанете да го користите и бараат внимание.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.Лесна Апликација и Добра Истрајност : серија на пламен црвена burgandy сјајот тексас сина гел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот Процес за апликација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1/2 оз

NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз.NSI Глазура N Одат УВ Гел Пломби 1 / 2 оз * Четки за мазна, како полски, за

DEN 358.80
Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно

Orna Убавина Гел лак за Полнење : голи бои серија(5ml / 0.17 мл секоја шише)беше блиски до бојата на кожата,со ма

DEN 311.76
Голи Envie Помине Лак, Прегратка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голи Envie Помине Лак, Прегратка

Нетранспарентно светлина голи со кул ѕвонење 10Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, фор

DEN 383.76
Сали Хансен 175 Xtreme Носат Pucker До
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сали Хансен 175 Xtreme Носат Pucker До

Доаѓа во 2 пакет за додаде заштеди.Екстремни Заштита & Сјај.Со Патентиран МикроСјај Комплекс.Рефлексивн

DEN 952.80
IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде наград

DEN 222.00