• Неодамнешно
Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно Помине Гел Нијанси Помине Уметност DIY Дома Гел за Но?

Orna Убавина Гел лак 8 Бои Голи Бои Класичен Природни Тонот на Кожата Гел лак Трендовски Пигментирани Секојдневно

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Orna Убавина Гел лак за Полнење : голи бои серија(5ml/0.17 мл секоја шише)беше блиски до бојата на кожата,со малку розова или портокалова,и целото лице веднаш стана нежна и напредни кога ќе го носат овој гел лак.Голи боја гел лак е погодна за сите годишни времиња и за канцеларијата на работниците.Тоа е многу погодна за луѓе кои не можеше да се или не се осудил да не се применуваат премногу светли гел лак.Природен и Здрав : На Orna Убавина гел лак е 9 Toxin Слободни Состојка ја прави здрава за кожата и има низок мирис.Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Натопете Исклучување Гел лак : На гел лак за полнење треба да се излечи под УВ/LED помине светилка.Основата и Врвот грб е потребно.Користете го помине светилка за да суво за во просек од 30-60-тите години.Ве молиме прочитајте ја Производи Опис за повеќе детали.Тоа може да трае до 21 ден, со соодветна нокти првично грижа.И не заборавајте да се применуваат боја гел ретко.Идеален Подарок За Неа : На Orna Убавина гел лак се одлични подароци за еден член на семејството или пријател за родендени,годишнини,Денот на Вљубените,Ден на Мајката или други празници.Ова е фантастична,убава,уникатен подарок сет кој ќе биде сакан од кои добиваат тоа.Долготрајни : УВ/LED гел лак трае до 21 ден, со соодветна употреба.Со крајната сјај и без брчки и не lumpy.Се применуваат гел лак со мали потези и тенки слоеви ќе помогне да се задржи таа да трае подолго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат