• Неодамнешно
Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го Направат Вашиот Помине Уметност Остане Подолго Многу Денови(A

Simayixx Гел Лак База На Грб Не Ги Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Мат И Сјај Гел Врвот Грб Поставете Го

Buyers rating:
DEN 2354.40

Количина на стоки

Животната средина & Здрава : 40 боја гел лак бои се направени од Toxin Слободни Состојка која го прави безбедно и има низок мирис.Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.LED Гел лак : 40 бои во нашата лак поставени се внимателно исти за да одговараат на различни стилови, без разлика дали сте жив, нежни, сончев или кул девојка можете да го најдете вашиот боја!На Гел лак треба Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED помине светилка 30-60 секунди.Се користи само за нокти и Не-директен контакт со кожата.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Ако се чувствувате болест, веднаш престанете да го користите и бараат внимание.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.Лесна Апликација и Добра Истрајност : серија на пламен црвена burgandy сјајот тексас сина гел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот Процес за апликација.Функција: и Горниот слој е потребно.Просек за LED помине светилка 30-60 секунди.Се користи само за нокти и Не-директен контакт со кожата.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Ако се чувствувате болест, веднаш престанете да го користите и бараат внимание.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.Лесна Апликација и Добра Истрајност : серија на пламен црвена сјајот тексас сина гел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот Процес за апликација.Погоден за употреба со други помине уметност производи,Тоа може да се користи на вештачки нокти, како и на природни нокти.Сликите може да се користи на различни површини, како што се нокти, хартија и други уметнички дела.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Му ја даде оваа изненадување подарок.Погоден за вашето семејство и пријатели, девојки, неколку за роденденски подарок и празник подароци.Објектот Спецификации : Име : чиста боја gel Volume : 6 PC*8ml Color : Како што е прикажано во figure Cured : led lamp Step по чекор : 1. Обликот на ноктите.Нежно тријте површината на ноктите плоча.Дезинфенкцирам.2. Се применува база на грбот од cuticle за слободни работ (не заборавајте да ја запечати работ на ноктите).Лек на вашите нокти под LED светло за 10 секунди или светло за 2 минути.3. Нанесете тенок слој на гел впие-out полски боја на избор.Слободен Раб Капа.Лек : 30 секунди на LED светилка, или 2 минути на светилка.4. Повторување на вториот тенок слој на впива надвор гел лак за нокти.Лек под led светилка за 30 секунди или светло за 2 минути.5. Примена на врвот грб.Слободен Раб Капа.Лек : 30 секунди на led светилка.6. Земете вулгарен на ноктите со чистење.Потоа се применува негување cuticle масло да се rehydrate во cuticle и кожата околу ноктите.За да Земете : 1. Натопете вашите нокти во акрилик смена за околу 5 минути.2. Откине целото парче лак нежно на секој ноктите.Производи вклучуваат : 6 x Гел Ноктите Plish.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Голи Envie Помине Лак, Прегратка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голи Envie Помине Лак, Прегратка

Нетранспарентно светлина голи со кул ѕвонење 10Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, фор

DEN 383.76
IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IBD Само Гел лак, Па Тајни, 0.5 Течност Унца

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде наград

DEN 222.00
Карма Органски Природен лак-Не-Токсични Помине Уметност, Вегетаријанци и Суровост-Слободен Ноктите Боја (француски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Карма Органски Природен лак-Не-Токсични Помине Уметност, Вегетаријанци и Суровост-Слободен Ноктите Боја (француски

► Карма Органски лак е дизајниран да биде лесен и пријател на вашите нокти достапни во повеќе од 100 изле

DEN 251.76
Тигар Нокти - Полноќ Партија Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тигар Нокти - Полноќ Партија Црна

Лак + сјај за sparkliest на ноктите!.Кутија содржи 10ml на боја полски, 10ml на заштитна врвот грб полски, и 12ml на но

DEN 664.80
Тигар Нокти - Sapphire Сонцето Сина Holographic
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тигар Нокти - Sapphire Сонцето Сина Holographic

Лак + сјај за sparkliest на ноктите!.Кутија содржи 10ml на боја полски, 10ml на заштитна врвот грб полски, и 12ml на но

DEN 1660.80
Голи Envie Помине Лак, Enrapture
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Голи Envie Помине Лак, Enrapture

Чиста светлина голи со розова на ѕвонење 10Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, формалде

DEN 1843.20
Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби

Направен Во САД.Вклучува 12 Лак Ленти + 1 Нокти Датотека + 1 Cuticle Стап + Инструкции.Нема Време На Сушење + Тра

DEN 311.76