• Неодамнешно
Голи Envie Помине Лак, Enrapture

Голи Envie Помине Лак, Enrapture

Buyers rating:
DEN 1843.20

Количина на стоки

Чиста светлина голи со розова на ѕвонење. 10-Слободен полски не содржат формалдехид, toluene, DBP, camphor, формалдехид смола, xylene и не содржи parabens, мириси, phthalates, или животински состојки.Како да го користите : Тресат темелно пред употреба.Се применуваат два палта за најдобри резултати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Colorstay Гел Завист 15-Up Во Шарм
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Colorstay Гел Завист 15-Up Во Шарм

Revlon е револуционерна 2чекор Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ систем носи салон за убавинаквалитет гел

DEN 2023.20
Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Incoco Кокос Помине Ленти Првиот Здроби

Направен Во САД.Вклучува 12 Лак Ленти + 1 Нокти Датотека + 1 Cuticle Стап + Инструкции.Нема Време На Сушење + Тра

DEN 311.76
ButterFox лак за Носење Торба за Чување на Организаторот, Вклопува 60 лак Шишиња, Џебови за Нокти Додатоци (Црна/Црвена)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ButterFox лак за Носење Торба за Чување на Организаторот, Вклопува 60 лак Шишиња, Џебови за Нокти Додатоци (Црна/Црвена)

Издаден во Август 2021 : Разноврсна двојно прегради лак обезбедува организаторот.Складирање за LED УВ свет

DEN 1960.80
ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ILNP Manor House - Taupe Holographic Чиста Желе лак

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Интензивна

DEN 240.00