• Неодамнешно
BALCI - не ' Рѓосувачки Челик Кафе Лажичка (2 Лажица Лажичка) Точно Мерење на Лажичка за Кафе, Чај, Шеќер, Брашно и Повеќе! ...

BALCI - не ' Рѓосувачки Челик Кафе Лажичка (2 Лажица Лажичка) Точно Мерење на Лажичка за Кафе, Чај, Шеќер, Брашно

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Солидна од не ' Рѓосувачки Челик : 18/8 (304) издржливост нерѓосувачки челик ќе трае цел живот и повеќе.Истите ќе бидат последните кафе топки што некогаш ќе треба да се купи.Да бидат направени од не 'рѓосувачки челик го осигурува никогаш не' рѓа, ги кородираат, пукнатина или да се прекине.Уживајте во долговечноста на овој лажичка се машина за миење садови безбедно!.Оптимален Дизајн : Овие кафе топки се направена од еден цврст дел од нерѓосувачки челик и полиран до совршенство со убава огледало финиш.Мерење Совршенство : Многу топки не се точни, но со овој лажичка ќе добиете точно 2 лажици (1/8 чаша) кој е означен на лажичка.Нашите високо производство стандарди се обезбеди точност во секој кафе лажичка.Убаво врежани мерење се лесни за читање и убаво врежани.Дизајниран да се Вклопуваат Внатре Кафе пластични садови или Кеси : Овие топки се со цел да се вклопи во внатрешноста на чантата или канистер вашиот кафе е, правејќи ги заземаат помалку простор и ви дава брз пристап до вашите точни лажичка.BALCI Гаранција - Ние сме 100% зад квалитетот на нашите производи.Ако имате какви било проблеми, да бидат сигурни дека за да се допрат до нас, па ние може да го направи тоа право!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ЦРНА 7 PC КРУГ КАНИСТЕР СЕТ СО ЛАЖИЦИ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЦРНА 7 PC КРУГ КАНИСТЕР СЕТ СО ЛАЖИЦИ

Број на Парчиња : 7 Сад Материјал : Керамички.Капак Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Керамички.Нега и Чис�

DEN 1115.76
Morgenhaan 5-Парче Мини Мерење Лажици Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Morgenhaan 5-Парче Мини Мерење Лажици Сет

Направен од тешкидолжност, 18 / 8 304 од не ' рѓосувачки челик.Сет вклучува 1 Тад, 1 Цртичка, 1 краен случај, 1 Smid

DEN 239.76
Сега ie Патот за Еднократна употреба Дрвени Прибор за јадење Сет - 300 Пакет + 2 Обновливи Мулти-Цел Кеси. Еко-Пријателски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сега ie Патот за Еднократна употреба Дрвени Прибор за јадење Сет - 300 Пакет + 2 Обновливи Мулти-Цел Кеси. Еко-Пријателски

ЦЕЛОСНО да УЖИВААТ во ВАШАТА ПАРТИЈА ИЛИ НАСТАН БЕЗ да се ГРИЖИШ ЗА ОТПАД Уживајте во удобноста на приб�

DEN 573.60