• Неодамнешно
зелена зеле Хранење Лажици (2 парчиња) | Нежно транзиции бебе да pureed храна | Силикони совет е мека на непцата, Долго, криви рачка за лесно хранење, Изградена-во лажица ?

зелена зеле Хранење Лажици (2 парчиња) | Нежно транзиции бебе да pureed храна | Силикони совет е мека на непцата,

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

нежно транзиции бебе да pureed храна.силиконски совет е мека на непцата.долго, ергономски криви рачка за лесно хранење.вграден-во со лажица остатокот е hygenic & намалува хаос.нафта-слободен лажица совет.Хранење Лажици се совршена големина и форма за бебето е првиот џвакање на храната.На силиконски совет е нафтени-слободни и мека на бебето непцата, додека на долг, ергономски се справи со е закривен за да им помогнат на родителите се хранат бебето.Вграден-во со лажица остатокот е удобен и ги држи нештата се чистат помеѓу гризнувања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ЦРНА 7 PC КРУГ КАНИСТЕР СЕТ СО ЛАЖИЦИ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЦРНА 7 PC КРУГ КАНИСТЕР СЕТ СО ЛАЖИЦИ

Број на Парчиња : 7 Сад Материјал : Керамички.Капак Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Керамички.Нега и Чис

DEN 1115.76