• Неодамнешно
Kiwifotos 52mm-58mm Чекор-up Адаптер Прстен за Леќи (52mm Објективот на 58mm Филтер, Аспиратор, Леќа Конвертор и Други Додатоци)

Kiwifotos 52mm-58mm Чекор-up Адаптер Прстен за Леќи (52mm Објективот на 58mm Филтер, Аспиратор, Леќа Конвертор

Buyers rating:
DEN 1164.00

Количина на стоки

Користете 58mm навој додаток таквите како филтер, леќа худ или леќа конвертор на вашиот 52mm леќа.Лесен елоксирани алуминиумски изградба.Лесен за употреба, само завртки од адаптерот прстен на вашиот објектив и потоа завртка филтер, хаубата или конвертор врз адаптер прстен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат