• Неодамнешно
Kiwifotos 82mm-77mm Чекор надолу Адаптер Прстен за Леќи (82mm Објективот на 77mm Филтер, Аспиратор, Леќа Конвертор и Други Додатоци)

Kiwifotos 82mm-77mm Чекор надолу Адаптер Прстен за Леќи (82mm Објективот на 77mm Филтер, Аспиратор, Леќа Конвертор

Buyers rating:
DEN 672.00

Количина на стоки

Користете 77mm навој додаток таквите како филтер, леќа худ или леќа конвертор на вашиот 82mm леќа.Лесен елоксирани алуминиумски изградба.Лесен за употреба, само завртки од адаптерот прстен на вашиот објектив и потоа завртка филтер, хаубата или конвертор врз адаптер прстен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат