• Неодамнешно
F Fityle 2 парчиња Faux Кожа за на Рака Лента Појас СТП Leathercraft Материјали Бело Вино Црвено

F Fityle 2 парчиња Faux Кожа за на Рака Лента Појас СТП Leathercraft Материјали Бело Вино Црвено

Buyers rating:
DEN 736.80

Количина на стоки

* DIY Торба Рачки, алкохол, Декорација, embellishments, Ремени DIY, итн. * Голема додатоци за вашиот занаети проекти. * Материјал : Микрофибер стп кожа;Боја : Бела и Црвено Вино. * Висок квалитет на стп кожа за на рака,трајни и здрав;.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Висок квалитет стп кожа за на рака,трајни и здрав; - Одличен додаток за вашиот занаети проекти - DIY Торба Рачки, алкохол, Декорација, embellishments, Ремени DIY, итн - Материјал : Микрофибер стп кожа;Боја : Бела и Вино Red Specification : - Должина на : Прибл. 2 Метри Ширина : Прибл. 20mm/0.80 инчен - Дебелина : Прибл. 1.4 mm/0.06 inch Package Вклучува : 2 Тркалаат Стп Кожа Strap Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат