• Неодамнешно
Кожа за Шиење Алатки за Шиење Кожа Занает Одлуки Кожа Изработката Материјали за Кожа Работи за Сечење Leathercraft Удар Алатки

Кожа за Шиење Алатки за Шиење Кожа Занает Одлуки Кожа Изработката Материјали за Кожа Работи за Сечење Leathercraft

Buyers rating:
DEN 1828.80

Количина на стоки

Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Лесни за преносни и удобен носат.Карактеристичен и исклучителен дизајн за practicability.Тие се идеални за било обичај кожа работа.Одлична кожа занает алатка поставите идеален за персонализирање на вашата кожа проекти.Овој објект е направен од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Различни и исклучителен дизајн со цврста текстура и анти- ' рѓа функција направи да биде добар за основниот печат во собата.и ова е совршен за полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти.Карактеристики : 1. Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.2. Лесни за преносни и удобен носат.3. Карактеристичен и исклучителен дизајн за practicability.4. Тие се идеални за било обичај кожа работа.5. Одлична кожа занает алатка поставите идеален за персонализирање на вашата кожа проекти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Package Големина : Прибл. 20*14.1*4.2 cm / 7.9*5.6*1.7 cm Weight : Прибл. 411g / 14.5 oz Package листата : 18pcs/set * Кожа Занает Алатки Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Package Size:
Approx. 20*14.1*4.2 cm / 7.9*5.6*1.7 cm
Weight:
Approx. 411g / 14.5 oz
Package list:
18pcs/set * Leather Craft Tools :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.

Купувачи како што сакаат