• Неодамнешно
ZHOUJIE Правоаголна Рачно Ткаени Кошница Ратан Бонбони Складирање Пикник Фах Храна Леб Јадење Повеќенаменски Сушење на Храна за Складирање Dustpan (Боја : Портокал, Голем

ZHOUJIE Правоаголна Рачно Ткаени Кошница Ратан Бонбони Складирање Пикник Фах Храна Леб Јадење Повеќенаменски

Buyers rating:
DEN 639.12

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет.Оваа декоративни овошје кошница / послужавник е совршен за храна за јадење и се чува свежа.Мулти-цел кошница, совршен за овошје, зеленчук, леб, храна служат за складирање, чување или прикажување на било храна.Дише мрежа дизајн, да ги задржи вашите храната свежа.Густо ткаени дното на кошница, која е полна со арома на бамбус изгледа едноставен, но елегантен.Преносни пикник кошница е совршен за вашите потреби, тоа е здрав и одлична храна за складирање и сл.Опис : 100% сосема нов и висок quality Features : Ова декоративни овошје кошница / послужавник е совршен за храна за јадење и се чува свежа.Мулти-цел кошница, совршен за овошје, зеленчук, леб, храна служат за складирање, чување или прикажување на било храна.Дише мрежа дизајн, да ги задржи вашите храната свежа.Густо ткаени дното на кошница, која е полна со арома на бамбус изгледа едноставен, но елегантен.Преносни пикник кошница е совршен за вашите потреби, тоа е здрав и одлична храна за складирање и сл.Спецификација : Тип : Овошје и Зеленчук Basket Material : Rattan Applications : Овошје и Зеленчук Пикник Храна Леб Складирање Карактеристики : Овошје и Зеленчук Кошница, рачно изработени Правоаголна Кошница, Плетен Пикник Послужавник, Храна Леб Јадења, Храна за Складирање Dustpan Dimension : S : стан.20x13x7cm/7.87x5.12x2.76in M : стан.25x16x8cm/9.84x6.3x3.15in L : стан.30x20x9cm/11.81x7.87x3.54in Color : Како слика show Quantity : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Овошје Зеленчук Кошница.

Карактеристики на стоката

Type:
Fruit Vegetable Basket
Material:
Rattan
Applications:
Fruit Vegetable Picnic Food Bread Storage
Features:
Fruit Vegetable Basket, Handmade Rectangular Basket, Wicker Picnic Tray, Food Bread Dishes, Food Storage Dustpan
Dimension:
S:
app.20x13x7cm/7.87x5.12x2.76in
M:
app.25x16x8cm/9.84x6.3x3.15in
L:
app.30x20x9cm/11.81x7.87x3.54in
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pc x Fruit Vegetable Basket :

Купувачи како што сакаат