• Неодамнешно
ZHOUJIE Ратан Овошје Кошница Рачно Ткаени Овална Леб Кошница Компатибилен со Домашна Кујна Биро Снек Дребулии Организатор (Боја : Како што е Прикажано)

ZHOUJIE Ратан Овошје Кошница Рачно Ткаени Овална Леб Кошница Компатибилен со Домашна Кујна Биро Снек Дребулии

Buyers rating:
DEN 1785.60

Количина на стоки

На ратан кошница е направен од природни високо-квалитетни ратан, кој е светлина, кул и издржливи.Ниска-јаглерод, еколошки, нула-загадување и карактеристични егзотични етничка царинската се длабоко сакан од Азија, Европските и Американските пазари.Погоден за држење на храна, овошје, кафе, чај, десерт, леб, торта, вечера, појадок, банкет бар послужавник, итн.Тоа е многу погоден за трпезариска маса, кафе на маса, облекување маса или било кој дел од домот.Продавница мали предмети во едно место да се задржи вашиот дом со цел.Само исчистете ја со влажна крпа и чувајте го на суво место.На ратан кошница е направен од природни високо-квалитетни ратан, кој е светлина, кул и издржливи.Ниска-јаглерод, еколошки, нула-загадување и карактеристични егзотични етничка царинската се длабоко сакан од Азија, Европските и Американските пазари.Погоден за држење на храна, овошје, кафе, чај, десерт, леб, торта, вечера, појадок, банкет бар послужавник, итн.Тоа е многу погоден за трпезариска маса, кафе на маса, облекување маса или било кој дел од домот.Продавница мали предмети во едно место да се задржи вашиот дом со цел.Само исчистете ја со влажна крпа и чувајте го на суво место.Тип : Ткаени basketsize : 24x18cm Material : Rattancolour : Како shown Package Содржина : 1 * Пациентот basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат