• Неодамнешно
FENGCHUANG Ратан Служат Послужавник,Природни Ратан Сад Ратан Ткаени Леб Служат Кошница,Декоративни Служат Кошеви за Организирање Tabletop Кујна Counter

FENGCHUANG Ратан Служат Послужавник,Природни Ратан Сад Ратан Ткаени Леб Служат Кошница,Декоративни Служат Кошеви

Buyers rating:
DEN 352.32

Количина на стоки

✔Природни материјали : Тоа е вткаена од природни ратан, со тешки текстура и мазна рака чувство.На ратан и ратан јадро се користи како скелет на парична казна ратан, кој е уредно и фирма. ✔Семејство Леб Корпа : ја Пополни оваа рака-плетени кошница со muffins, свежо печен леб, домашно scones, и им обезбеди на вашите најблиски со секојдневно уживање тие заслужуваат.Ова ќе биде одличен и око-фаќање украс за вашата трпезариска маса или кафе на маса. ✔Рачно изработени : суровини се направени од природни, повеќе еколошки и побезбедно, рака-плетени од страна на занаетчии, за да додадете природни пастирски атмосфера во вашиот дом и да се врати на вистинската убавина. ✔Големина : Постојат две големини, мали : 18*9.5*3(cm)/7*3.7*1.2 инчи, големи : 27*12*3.5(cm)/10.6*4.7*1.4 инчи.Може да се купи според побарувачката. ✔Мултифункционален услуга кошница : На пациентот леб кошница може да се одржи совршен леб волумен за мали групи.Можете исто така да се направи голема овошје кошница, Велигден кошница, и подарок кошница.Опис 1. Генијален рачно изработени : суровини се направени од природни, заштита на животната средина и мир на умот, рака-плетени од страна на занаетчии за да даде живот на пастирски атмосфера, се врати на вистинскиот beauty2. Природни ратан : текстура е тешко, раката се чувствува мазна, и ратан гранки и јадра се користат како рамка на тенки ратан, кој е уредно и чисто.3. Шупливи дизајн : вентилирачки и дише, може да се одржи на овошје и зеленчук, тестенини, овошје, јајца и други практични и beautiful Specifications Спецификација Нето тежина : мал : 20g,големи : 45g Size : мали : 18*9.5*3(см),големи : 27*12*3.5(cm)Материјал : Akifuji Package Вклучени 1*послужавник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии

На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа

DEN 2877.60