• Неодамнешно
Toyvian Домот Овошје Кошница Лента со Рачка Железо Суета Фах Леб Кошница Метал Храна Служат Кошница Дребулии Кошница Кујна Gadgets, за Пикник Шопинг Патување Златна

Toyvian Домот Овошје Кошница Лента со Рачка Железо Суета Фах Леб Кошница Метал Храна Служат Кошница Дребулии

Buyers rating:
DEN 2368.80

Количина на стоки

Нејзината сила се користат во кујна, како кујна складирање алатка, со голем капацитет, може да се стави јајца, ѓумбир, лук, итн.хривнија јадење.ѓердан послужавник.Парфем Организатор Послужавник.Цврст дизајн, кошница тело фиксна со завртки, дозволи на луѓето да се чувствуваат посигурни.Одличен подарок за семејство, пријатели, соседи и познаници кои се пресели во нов дом.Мултифункционален : може да се користи како дома, кујна, ресторан, јајце кошница, овошје кошница, собирање кошница, condiment и десерт кошница, складирање багажник, итн.Овој производ ги користи железо материјал да се одрази на оригинални селски дизајн.Опис Оваа кошница е дизајниран со отворање, има доволно капацитет, може да се одржи различни плодови, и користи железо жица за да се создаде еден едноставен стил, погоден за места со големи површини, како што се јадење соби, дневни соби и спални соби.Карактеристики - Боја : Златна Големина : 30. 00 X22. 50 X17. 00cm - Материјал : Железо - Овој производ користи железо материјал да се одрази на оригинални селски дизајн.- Цврст дизајн, кошница тело фиксна со завртки, дозволи на луѓето да се чувствуваат посигурни.- Мултифункционален : може да се користи како дома, кујна, ресторан, јајце кошница, овошје кошница, собирање кошница, condiment и десерт кошница, складирање багажник, итн.- Одличен подарок за семејство, пријатели, соседи и познаници кои се пресели во нов дом.- Нејзината сила се користат во кујна, како кујна складирање алатка, со голем капацитет, може да се стави јајца, ѓумбир, лук, итн.Пакет Вклучувајќи 1 x Овошје Кошница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии

На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа

DEN 2877.60
ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница

Рачно изработени, ретро и привлечни.Креативна форма дизајн, убава и практична.Рачно ткаени, издржливи.Т

DEN 2100.24
EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање

1 Изработени од еколошки и природни ратан, тоа може да додадете шарм на секоја соба 2 Погодно да се продав

DEN 3060.00