• Неодамнешно
2 парчиња Леб Служат Кошница Кујна рачно изработени Ратан Ткаени Провизии Организатор Ingot Форма Плетен Кошница за Овошје Ужина Провизии 26X16X8. 5CM Светло Кафеава

2 парчиња Леб Служат Кошница Кујна рачно изработени Ратан Ткаени Провизии Организатор Ingot Форма Плетен Кошница

Buyers rating:
DEN 290.40

Количина на стоки

Плетен Овошје Кошница - сет од 2 чување кошеви за да ги задоволат вашите дневни складирање потреби.Храна Служат Кошеви - Може да се користи за да се одржи овошје, зеленчук, леб, овошје, сушено овошје и слично.Ратан Плетени Кошници - Погоден за домашна, пекарница, слаткарница, храна продавница, за статистика, трговскиот центар, итн.Countertop Провизии Кошеви - Имитација ратан ткаени кошница, едноставна и практична, погоден за повеќето прилики и настани.Сува Храна Кошница - Тоа може да се користи постојано и долго служат живот.Опис Ако сте во потрага за складирање кошеви, вие не мора да го пропушти нашите ратан кошница во собата.Едноставна и практична, тоа може да ги зачувате вашите храна овошје и други објекти, или да декорирате вашиот дом.Може да се стави тоа во ресторани, кујни, хотели и на други места.Карактеристики - Боја : Светло Кафеава.- Материјал : Пластични Пакет, Вклучувајќи 2 x Пластични Кошници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање

1 Изработени од еколошки и природни ратан, тоа може да додадете шарм на секоја соба 2 Погодно да се продав

DEN 3060.00
EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии

На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа

DEN 2877.60
ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница

Рачно изработени, ретро и привлечни.Креативна форма дизајн, убава и практична.Рачно ткаени, издржливи.Т

DEN 2100.24