• Неодамнешно
RattanStorage Кошница Ткиво Служи Кошеви Ратан Круг Леб Кошница Гроздобер Стил Ткаени со Рачка Фах Послужавник Кафе Или Трпезариска Маса (Боја : Дрво Боја)

RattanStorage Кошница Ткиво Служи Кошеви Ратан Круг Леб Кошница Гроздобер Стил Ткаени со Рачка Фах Послужавник

Buyers rating:
DEN 1192.80

Количина на стоки

Може да се користи како леб кошница, бисквит послужавник, храна/чај/пијалаци служба послужавник, отоманската декорација послужавник, кафе на маса, фах, овошје кошница или водителка послужавник.Круг кошница е лесно за чистење, само избришете ја со влажна крпа;Совршена домашна декорација : поставен на маса амбиент, погодна за одмор јадење.Тоа е убаво дизајнирана tabletop ткаени вечера сад, одличен избор за трпезариска маса, кујна, партија, кафуле биро, трпезарија, семејство или ресторан.На ќе се одржи на кујната countertop или од страна на маса, додавајќи исклучителна земја шарм кога прикажување и служи овошје и зеленчук.Овие кошници се погодни за создавање особено домаќинска, топла соба клима и одговара на Нордиските стил.На лента е особено погоден како сад на трпезариска маса.Направен од висок квалитет и храна одделение материјал, безбедно и издржливи,Добро дизајнирани и притисок-доказ,Отворен дизајн ви овозможува лесно да ги видите сè во basket It е мулти-цел корпата за овошје, зеленчук, леб, храна служат за складирање, чување или на екранот.Тоа исто така може да се користи како сад за вашиот копчињата, паричник, мобилен телефон, како и сите мали дребулии.Ратан Круг Леб Кошница Гроздобер Стил Ткаени со Рачка Фах Послужавник Кафе или на Јадење Table Made со трајни Еко-пријателски Рачно Ткаени од ратан, додава физички Контакт во секоја соба.Големина : 23x4.5cm/9x1.7inch,Тежина за 300g,Round Pure Рачно Ткаени послужавник , уметнички и занаетчиски,рециклирање,ова е здрав и хигиенски начин на сервирање.Две Справи гарантира удобно, безбедно чекање за вас.Повеќенаменски корпата за овошје, хамбургери, топли кучиња,ребра, морски плодови, пилешки крила леб, помфрит,закуски и мирудии,складирање или екранот.Исто така, може да се користат како на послужавник за вашиот копчињата, паричник, мобилен телефон и повеќе.Тоа може да се примени за различни прилики,дома, во канцеларија, ресторан, овошје продавница и многу повеќе.Совршен за издржување на своите гости, Погоден за секојдневниот живот, Складирање и Дома Мебел decoration Color : слика color Material : ратан, metal Package Содржина : 1 * пациентот basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии

На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа

DEN 2877.60
EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање

1 Изработени од еколошки и природни ратан, тоа може да додадете шарм на секоја соба 2 Погодно да се продав

DEN 3060.00
ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ECSWP рачно изработени Бамбус Ткаени Складирање Кошница Орев Ужинка Храна Пикник Леб Сад Кујна Складирање Кошница

Рачно изработени, ретро и привлечни.Креативна форма дизајн, убава и практична.Рачно ткаени, издржливи.Т

DEN 2100.24