• Неодамнешно
EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии Neatening Сад Случај (Големина на : Medium)

EYHLKM Плетен Ткаење Складирање Кошница за Кујна рачно изработени Овошје Јадење Ратан Пикник Храна Леб Леб Дребулии

Buyers rating:
DEN 2877.60

Количина на стоки

На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа кошница ќе трае помалку простор.Исклучителна изработка, burrs, се чувствуваат удобно рака.Дизајниран со заклучување, тоа може да се задржи предмети во чиста и безбедна.Погоден за дневна соба, спална соба, градина, паркинг (надворешен и повеќе.Материјал : Wicker Type : Складирање Baskets Basket : Handmade Picnic : Food Sundries : Neatening Kitchen стоки : растенијата fiberflower кошница : За чување на toys Use : Sundries Wicker Ткаење : Storage Fruit Јадење : Rattan Storage на работите : Decorative Exquisite изработка, burrs, се чувствуваат удобно рака.Дизајниран со заклучување, тоа може да се задржи предмети во чиста и безбедна.Погоден за дневна соба, спална соба, градина, паркинг (надворешен и повеќе.На пациентот кошница е исклучителна на изглед и издржливи во употреба.Подвижен и пренослив дизајн, оваа кошница ќе трае помалку простор.Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пикник basket The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EYHLKM Рачно ткаени Бамбус Складирање Кошница Овошје Бонбони Ратан Јадење Леб Кошница Кујна Храна Пикник Преземање

1 Изработени од еколошки и природни ратан, тоа може да додадете шарм на секоја соба 2 Погодно да се продав

DEN 3060.00