• Неодамнешно
EYHLKM Binaural Ратан Кошница, рачно изработени Стариот Ратан Ткаени Круг Леб Кошница Декоративен Послужавник, Пикник Кошница за Складирање

EYHLKM Binaural Ратан Кошница, рачно изработени Стариот Ратан Ткаени Круг Леб Кошница Декоративен Послужавник,

Buyers rating:
DEN 4012.80

Количина на стоки

Направена со трајни Еко-пријателски Рачно Ткаени од ратан, додава природни Притиснете на секоја соба.Големина : 22cm/8.66 инчен дијаметар.Со страна рачки за лесно носење.Погоден за сервирање храна, овошје, Кафе, Чај, десерт, леб, торта, вечера, појадок, страните на лентата за фах, итн.Совршен дома декор, одличен Божиќ подарок да водителка или невестата.Лесно да се чисти, ги чистат со влажна крпа.Направена со трајни Еко-пријателски Рачно Ткаени од ратан, додава природни Притиснете на секоја соба.Големина : 22cm/8.66 инчен дијаметар.Со страна рачки за лесно носење.Погоден за сервирање храна, овошје, Кафе, Чај, десерт, леб, торта, вечера, појадок, страните на лентата за фах, итн.Совршен дома декор, одличен Божиќ подарок да водителка или невестата.Лесно да се чисти, ги чистат со влажна крпа.Спецификација : Материјал : Wood Style : Pastoral Size : Дијаметар : 22cm Purpose : Дребулии декорација играчка овошје basket Package се Вклучени : 1*Пикник basket If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Карактеристики на стоката

Material:
Wood
Style:
Pastoral
Size:
Diameter
Purpose:
Sundries decoration toy fruit basket
Package Included:
1*Picnic basket :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :

Купувачи како што сакаат