• Неодамнешно
Роџер Orfevre Нерѓосувачки Челик Овална Служат Кошница За Храна или Леб, 9.8 x 7.1-во, француски Направи (Сина)

Роџер Orfevre Нерѓосувачки Челик Овална Служат Кошница За Храна или Леб, 9.8 x 7.1-во, француски Направи

Buyers rating:
DEN 454.80

Количина на стоки

Дизајн управувано трајни леб кошница е направен во Thiers, Франција.Издржливи кошница е направен од нерѓосувачки челик, покриени со храна услуга боја; на тој начин нема да рѓа.Димензии : База : 7-in / 18cm, База Широк : 3.5-во / 8.9 cm.Топ : 12-in / 25cm, Врвот Широк : 7-in / 17.8 cm.Висина : 1.75-во / 4.45 cm.Елегантен избор на бои ќе се комбинираат со вашата кујна.Добиете оваа нерѓосувачки челик леб и храна кошница направени во Франција со висок квалитет, се очекува квалитет и трајност со овој дел.Слој е безбедна храна.Оваа кошница е направен во Thiers.Димензии се како што следува : База : 7-in / 18cm, База Широк : 3.5-во / 8.9 cm.Топ : 12-in / 25cm, Врвот Широк : 7-in / 17.8 cm.Висина : 1.75-во / 4.45 cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат