• Неодамнешно
Mkono Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 Селски Дрво Складирање Полица со Отстранлив Крпа Бар и 8 Куки - Дома Декор Организаторот за Бања Дневна Соба, Спална соба, Кујн?

Mkono Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 Селски Дрво Складирање Полица со Отстранлив Крпа Бар и 8 Куки - Дома

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Оваа Рустикални Оркестарот Ѕид Полица е дизајниран да се донесе функционален стил за секоја соба во вашиот дом.Употреба во кујната, бар, бања, спална соба, канцеларија, ходникот, entryway – или каде било во тоа што ви треба за складирање или да прикаже решение.Мулти-Функција Полиците Во кујната, пловечки полица може да се користи за да се стави леќата шишиња,S куки да се откажам прибор и купови.Во купатило, се стави toiletries на чување полиците, како што се шампон, клима уред, туш гел,итн, пешкир носителот може да се користи за да се откажам крпи.Отстранлив Крпа Носителот : Оваа бања полиците со посебна крпа решетката може да се инсталира под постоечкиот полица која има лоцирање дупка на дното или инсталирани на ѕид.Се инсталира како што е потребно.Одличен начин да го исчистите нередот, и подобрување на стил и дизајн во секоја соба.Совршен Избор : Овие постоечкиот дрвени полици се направени од високо-квалитет дрво,многу здрав и лесно да се инсталира.Тие се пошироки и посилна доволно да се одржи колекционерски предмети, фотографии, книги, играчки, уметнички дела, трофеј, мали растенија или било која друга дома декор.Мерка големина : Дрво одбор - 16.5" х5"x 0.8";Крпа Бар - 15" x 2.2".Реквизитите на сликата не се вклучени.Mkono е регистрирана трговска марка и нашиот производ е професионална производство и лична продажба.Лебдечки полиците се одлични за користење во различни простори, можете да ги користите за чување полиците да се среди вашата бања со леснотија.Одлично за организирање на вашите toiletry, за нега на коса додатоци, шминка, бања додатоци и многу повеќе.Ве молиме имајте на ум : Нема две парчиња на дрво се идентични, па вашиот полица може да имаат мала variances во споредба со оној што го гледате на оваа листа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
60 Црна Полица Стандард
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

60 Црна Полица Стандард

Една полица стандард, Силни и издржливи, Можат да бидат монтирани на речиси секој тип на ѕид.Изградена н

DEN 239.52
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск

DEN 1233.60
Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање

[Широк спектар на употреба] Тоа ќе ви донесе некоја фантастична декорација за секоја соба ќе се одржи, по

DEN 2277.60
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76