• Неодамнешно
24 Инчен Црн Ѕид Монтирани Постоечкиот Сет на Полици 3, Слика Shelving Помеѓу за Кујна, Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија

24 Инчен Црн Ѕид Монтирани Постоечкиот Сет на Полици 3, Слика Shelving Помеѓу за Кујна, Дневна Соба, Спална

Buyers rating:
DEN 1043.76

Количина на стоки

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .МАТЕРИЈАЛ И ИЗГРАДБА : Нашата постоечкиот ѕид полици изграден од дрвена табла се цврсти и повеќе еко-пријателски.Тие се згодни и издржливи за да се користат со нивните едно парче цврсти структури.ДИМЕНЗИЈА : 3 pack лебди полици вклучува 3 различни големини.Тие се разликуваат во ширина и длабочина.Мала : 24x3.8x2 во; Медиум : 24x4.7x2.3 во; Голем : 24x5.5x2.6 во.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : ѕидот монтирани полиците се предвидени со детални инструкции и неопходен хардвер.Тоа ќе биде лесна работа да ги инсталирате на ѕид и да ја добиете вашата продукти организирани.ШИРОКА УПОТРЕБА : црна полиците со модерен изглед не само што ќе биде декорација, но исто така ви помогнат да го исчистите нередот и го спаси вашиот простор од holing колекционерски предмети, книга, мали растенија и така натаму.Можете да го ставите на вашата канцеларија, дневна соба, кујната, ходникот и спална соба.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие пловечки полиците ќе биде преполна многу добро и тие се погодни да се нудат како специјален подарок за членови на вашето семејство и пријатели на Божиќ, Роденденот и Мајки или Татковци Ден.Овие ѕид монтирани полиците се цврсти доволно да се одржи вашите омилени колекции, фотографии, книги или растенија.Нашата 3 pack црна лебди полици ви овозможи да ги одржи одделно.Полиците веќе се собраа пред и инсталацијата не е лесна работа.Можете да висат на овие полици во дневната соба, бања, спална и кујна да се исчисти нередот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76