• Неодамнешно
Halcent Ѕид Полица Дрво Виси Полици Публикации Кујна Зачин Рек Селски Екранот Полица (2 Парчиња)

Halcent Ѕид Полица Дрво Виси Полици Публикации Кујна Зачин Рек Селски Екранот Полица (2 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 479.52

Количина на стоки

Спецификација : Материјал : дрво Тежина : 2.Се создаде Читање Агол : Приказ на вашето дете омилени книги за да поттикнете го детето да падне во љубов со читање. Кујна Зачин Рек : можете да го користите како зачин решетката или condiment стои во кујната.Овој ѕид полица е погодна за бања, кујна, дневна соба, спална соба, па така тоа ќе биде одличен подарок идеја за housewarming, роденден или други прилики.Повеќенаменски Ѕид Полица : Можете да го користите како зачин rack во кујната. Детска полици за книги : прикажување на вашите деца' омилени книги, животински играчки, кадифен играчки.Овие Ѕид Полиците Може да Се Користи : Прикаже Полици : Прикажување на вашите колекции, бројки, слики или други придружни за дома, да се создаде забава и симпатична ѕид оркестарот, а имајќи сè уредно и педантно.Тоа ќе ви послужи години да се дојде без никакви проблеми и дополнуваат вашиот дом оркестарот.Можете исто така да користите ѕид полиците да ги прикажете на вашето дете омилени книги, mementos, играчки и колекционерски предмети, додадете шарм на детската соба.Можете исто така да користите ѕид полиците да ги прикажете на вашето дете омилени книги, mementos, играчки и колекционерски предмети, додадете шарм на детската соба.2 kg Големина : 15.Можете да ги користите во вашата кујна, бања, спална соба, или било кој простор што треба екстра решение за складирање.Пакетот вклучува : 2 x Ѕид Полици Ѕид Монтирање на Хардвер. Бања Ѕид Полица : може да се стави тоа во бањата да организација и складирање бања прибор, како што се шампон, клима уред, лицето измијте го, телото сапун, паста за заби итн.Се создаде Читање Катче За Вашето Дете се Прикаже на вашето дете омилени книги за да поттикнете го детето да падне во љубов со читање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо�

DEN 433.92
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо�

DEN 433.92
LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација

Парична казна човек занает и детално се грижи дизајн го прават здрав и не е лесно да се распадне или да с�

DEN 353.76
Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
UPUPUP Мобилен Телефон Полнење Заграда,Ѕид Монтирани Plug Стојат,Далечински Контролер Складирање Кутија,во Спалната
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UPUPUP Мобилен Телефон Полнење Заграда,Ѕид Монтирани Plug Стојат,Далечински Контролер Складирање Кутија,во Спалната

Високо квалитетна ABS материјал, пламен retardant и издржливи, силни и издржливи, добро се справи.Лесен за упо�

DEN 1416.00