• Неодамнешно
KAKUNM Лебди Полици за Бања Ѕид Монтирани Чување Полиците Селски Дрво Ѕид Полица 2 парчиња Тоалетот Оркестарот Организатор со Крпа Решетката и Брановидна Рамка

KAKUNM Лебди Полици за Бања Ѕид Монтирани Чување Полиците Селски Дрво Ѕид Полица 2 парчиња Тоалетот Оркестарот

Buyers rating:
DEN 485.52

Количина на стоки

Мулти-fonction : ѕидот полиците се користат во кујна,бања,дневна соба,тоалет,farmhouse,трпезарија и канцеларија.Лебдечки полица ви овозможи да го користите вашиот имагинација за да се прошири и да управувате со вашиот простор.Декорација на Ѕидови : Приказ колекционерски предмети, фотографии, книги, играчки, уметнички дела, трофеи, растенија и повеќе.Исто така, Полици за ѕид складирање задржете нега на кожата објекти како што се шампон, клима уред, туш гел, лосиони, и парфеми.И се ставаат зачини и леќата шишиња на полица.Уникатен Дизајн : Бања ѕид полица се вклопуваат во со не-rusting метал.Едноставни уметнички елементи и прекрасен изглед се вклопуваат во стилот на модерен дом.Метал брановидна рамка и три-двострано парапет дизајн може подобро да се спречи предмети се спречи предмети од паѓање.Спецификација : бања ѕид оркестарот одбор : 15.7 H x 5.7 W инчи, и дебелина : 0. 5 инчи.Крпа рек : 14 x 2.2 инчи.Пакетот вклучува 2 дрвени плочи, метал 2 рамки, 1 крпа багажник, 6 завртки и 1 шрафцигер.Лесен за Инсталација : Полици за спалната соба и метални рамки се поврзани, потоа зацврстете ја полицата на ѕидот со долго завртки.(Крпа носителот исто така може да се инсталира на дното или на ѕидот).Ако имате какви било прашања или предлози на дневна соба ѕид оркестарот, ве молиме ги споделите со нас, ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот и да се обидуваме се потрудиме да ви одговориме.Како убава и практична лебди shelve е!.Бања полиците на дрво и брановидна железо парапет е едноставна,природни и модерен, кој може да одговара на било какви стил.Додека вол накит организатор креирање на повеќе простор,можете исто така да се направи бања, кујна, дневна соба, спална соба или канцеларија повеќе елаборат.одборот 15.7 x 5.7 Инчи.рек 14 x 2.2 Инчи.

Карактеристики на стоката

The bathroom wall decor's board:
15.7H x 5.7W inches, and the thickness

Купувачи како што сакаат

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива сис

DEN 4481.52
60 Црна Полица Стандард
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

60 Црна Полица Стандард

Една полица стандард, Силни и издржливи, Можат да бидат монтирани на речиси секој тип на ѕид.Изградена н

DEN 239.52
Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал

Материјал: Еколошки Дрво, Одбор thickness10mm.Големината на: Круг Diameter25cm, Месечината size25*11cm, малку месечин

DEN 2176.80