• Неодамнешно
Danya Б. Големи Правоаголни Полица Единица - Wheathered Дабови

Danya Б. Големи Правоаголни Полица Единица - Wheathered Дабови

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Димензии : 31.5 инчи висок x 37 инчи широка x 7.75 инчи длабоки.Лесно да се чисти ламинатни заврши.Лесно да се инсталира без видливи конектори или бесење на хардвер.Собранието инструкции и на сите хардверски вклучени.Danya Б. големи правоаголни полица единица во корави Даб е иновативна, виси пресврт на вашиот стандарден публикации.Без видливи Конектори или виси хардвер, оваа полица е лесно да се инсталира но цврсти доволно за вашите книги, растенија, слика рамки и повеќе.На корави Дабови ламинатни заврши на Danya Б. големи правоаголни полица единица е бесплатно на било оркестарот и фантастичен складирање решение за секоја соба.Собранието инструкции и на сите хардверски вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76
Дрвени Стилски Кристали Полица, Триаголник Ѕид Виси Лебди Полици за Камења и Кристали Оркестарот, Селски Носители
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Стилски Кристали Полица, Триаголник Ѕид Виси Лебди Полици за Камења и Кристали Оркестарот, Селски Носители

Дрвени фаза на месечината полици : Нашата убава дрвена месечината во облик на полица е совршен селски ор

DEN 1583.76
Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка

✿✿16 Pcs еден LED боја (Црвена, Сина, Жолта и Зелена) ✿✿Флеш 30 видови на моделот се менува, еден по еден ✿✿No

DEN 2344.80
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92