• Неодамнешно
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор Полица ,Лебдејќи Крпа Полици за Перење Соба, Зачин Р?

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа hardwares вклучени, супер лесно да се соберат и да постават.Бања пешкир полица со посебна крпа носителот може да се инсталира под голем лебди полица или инсталирани на ѕид.Мала : 14 x 4.Боја : Земја Селски Боја(како слик прикажани)Максимална тежина одржување : Големи димензии : 10lbs Small големина : 8lbs Пакување, вклучувајќи : 1 x голема големина ѕид виси полица 1 x мали димензии ѕид виси полица 4 x Подлога + 4 x Завртки 1 x Инсталација Настава лист + 1 x слободни дрвени занает подарок.Совршен Подарок Избор : Селски бања полица ќе додадете ретро стил на вашата спална соба, перење соба, дневна соба, канцеларија или повеќе.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Во случај на било каков проблем, или не сте задоволни, ве молиме да ни каже, без двоумење, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Голем : 16 x 5.Во купатило, се стави toiletries на бања полици текот на тоалет, како што се шампон, клима уред, туш гел,итн, висат крпа подолу.Лебдечки Полица на Ѕидот на Квалитетот : кујната или бањата складирање полица е направен од цврст пауловнија дрво одбори и прав обложен метал загради,овие бања лебди полиците се влажни доказ, отпорни на топлина.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Уникатна Бања Ѕид Полица : Овие ѕид чување полиците дојде со метални шини дека им помогне одржите вашиот скапоцености од паѓање на подот или во тоалет.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.ДОПОЛНУВААТ БИЛО СТИЛ - Нашиот ѕид виси полици натпревар модерна farmhouse оркестарот, boho или селски оркестарот.со заштитна чувари и крпа носители, издржливи, лого капацитет силна.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Ѕидот виси полица доаѓа со потребните потрошни хардвер алатка,супер лесно да се соберат на ѕидот.6 инчен, Мали : 14 x 4.Функционални во Текот Тоалет Полица : Во кујна, на ѕидот монтирани зачин решетката може да се користи за да се стави леќата шишиња, пешкир носителот може да се користи за да се откажам крпи или кујна куки да се откажам прибор.Y&МЕНЕ Бања Ѕид Организатор : ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - бања ѕид монтирани складирање полица е направен од цврст пауловнија, како што е влажна доказ, отпорни на топлина.Вие исто така може да висат неколку куки на железнички да се среди кујната, фиоки и кабинети.Направен од висок квалитет на Пауловнија Дрво.Голем : 16 x 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање

[Широк спектар на употреба] Тоа ќе ви донесе некоја фантастична декорација за секоја соба ќе се одржи, по

DEN 2277.60
Дрвени Стилски Кристали Полица, Триаголник Ѕид Виси Лебди Полици за Камења и Кристали Оркестарот, Селски Носители
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Стилски Кристали Полица, Триаголник Ѕид Виси Лебди Полици за Камења и Кристали Оркестарот, Селски Носители

Дрвени фаза на месечината полици : Нашата убава дрвена месечината во облик на полица е совршен селски ор

DEN 1583.76
Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива сис

DEN 4481.52
Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка

✿✿16 Pcs еден LED боја (Црвена, Сина, Жолта и Зелена) ✿✿Флеш 30 видови на моделот се менува, еден по еден ✿✿No

DEN 2344.80
Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80
Црна Нордиските Стил Ѕид Полица. Триаголник Дрвена Полица. . Триаголен Дрвена Полица За Складирање. Медијалниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црна Нордиските Стил Ѕид Полица. Триаголник Дрвена Полица. . Триаголен Дрвена Полица За Складирање. Медијалниот

Убава Нордиските стил триаголен полица да ги красат секое место во вашиот дом.МОДЕЛ : Средна црна полица

DEN 453.60
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28