• Неодамнешно
Americanflat 14 Инчен Постоечкиот Сет на Полици 3 во Бела Композитни Дрво - Ѕидот Монтирани Чување Полиците за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна, Канцеларија и Повеќ

Americanflat 14 Инчен Постоечкиот Сет на Полици 3 во Бела Композитни Дрво - Ѕидот Монтирани Чување Полиците

Buyers rating:
DEN 1262.40

Количина на стоки

Дрво.Дизајн : Приказ на вашите омилени keepsakes и колекционерски предмети со овие полиран и рафинирано бело постоечкиот ѕид полиците.Материјал : Направен од дрвени композитни материјали; голема грижа е донесена во производството и сите наши производи се направени за да минатата; на здрав корнизи ќе се одржи на сите на вашите омилени колекционерски предмети во место; виси хардвер (завртки) не се вклучени.Користење и Прикажување на : Обезбедување на дополнителен простор за складирање при создавање на еден софистициран екранот, овие ѕид корнизи додадете функција и карактерот на секој дом или канцеларија.Димензии : Секој ѕид е помеѓу 14 инчи долго и 4 инчи, широк; сет од 6 завртка опфаќа опфатени; виси на хардвер не е вклучена.Заштитна Пакување : Американски рамен развиена ексклузивни заштитен пакување која помага да се обезбеди безбедно испорака на кревка и стаклени елементи; ред со доверба, и кликнете додај во кошничката денес.Прикажување на вашите омилени врамени фотографии или collectables со овие елегантни и безвременски лебди корнизи.Вашиот стил корнизи со еклектична décor, врамени уметноста, или асортиман на keepsakes за инспириран животни и работни места.Додадете нешто посебно да се празен ѕид или било кое место тоа треба лифт.Имајте соба décor ажурирани и свежи без да се расправаме на ре-виси рамки или да се додаде хардвер.Конзервираат цела колекција на спомени да се направи никаков простор поп!.Трансформира секој ѕид во еден инспиративен приказ на негува спомени и живописни бои.Го прослават вашиот достигнувања и спомени од изложен вашиот трофеи и колекционерски предмети за сите да го видат.Оживее било досадна во соба со овие елегантни ѕид корнизи, совршен за прикажување на сите на вашите најчесто сакана спомени.Дајте му на вашиот негува спомени конечниот завршувањето на допир тие ги заслужуваат.Претвори секоја соба во галеријата на вашите соништа!.Americanflat Постоечкиот Ѕид Корнизи се направени за да се прикаже.Направена за стил, квалитет и трајност на нашите современи уште класичен дизајн одговара на секој животен или работен простор.Совршен завршувањето на допир за вашиот омилен соба.Секој помеѓу доаѓа со пред-drilled дупки, што ги прави лесно брзо да се откажам.Предвидено завртка опфаќа криеше несакани изглед на изложени хардвер, создавајќи лесна, чиста завршница.Нашите високо трајни постоечкиот ѕид корнизи доаѓаат со завртка опфаќа да се создаде елегантен заврши.Пак празен ѕид простор во галерија од вашите соништа.Уживајте за годините што доаѓаат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање

[Широк спектар на употреба] Тоа ќе ви донесе некоја фантастична декорација за секоја соба ќе се одржи, по

DEN 2277.60
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка

✿✿16 Pcs еден LED боја (Црвена, Сина, Жолта и Зелена) ✿✿Флеш 30 видови на моделот се менува, еден по еден ✿✿No

DEN 2344.80
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80