• Неодамнешно
YIUS ЕВА Пливање Почетник Облик Одбор Подвижна Плоча Назад Плови Базен Безбедно Обука Помош Плоча

YIUS ЕВА Пливање Почетник Облик Одбор Подвижна Плоча Назад Плови Базен Безбедно Обука Помош Плоча

Buyers rating:
DEN 638.40

Количина на стоки

Направени од високо‑квалитет еколошки ЕВА материјал, умерен ритам, трајни, и удобен за употреба.Дизајнирани да им помогнат на децата и почетниците учат да пливаат и да се стане сигурен во вода.Лебдечки одбор одбиени врати брзо, не апсорбира вода, и е полесно да се плови.Тоа е светлината во водата, може да се плови, има висока густина, не се деформира, има висок пловни, и е водоотпорен.Еден облик на постоечкиот одбор, лесно да се одржи, брз‑сува, анти‑свиткување, добра еластичност.Спецификација : Предмет Тип : Пливање Плови Материјал : ЕВА Тежина : Околу.200g/7.1 оз Применливи Луѓе : Возрасни, Деца Пакет Листа : 1 x Пливање Плови Забелешка : се Препорачува за деца над 3 години и возрасни, погоден за телесна тежина, препорачливо за употреба под 90kg.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск

DEN 1233.60
Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец

Функционална Чување Полиците Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организ

DEN 1077.60
Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80
Црна Нордиските Стил Ѕид Полица. Триаголник Дрвена Полица. . Триаголен Дрвена Полица За Складирање. Медијалниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црна Нордиските Стил Ѕид Полица. Триаголник Дрвена Полица. . Триаголен Дрвена Полица За Складирање. Медијалниот

Убава Нордиските стил триаголен полица да ги красат секое место во вашиот дом.МОДЕЛ : Средна црна полица

DEN 453.60
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Модерниот Стил Помеѓу, Метал Лебди Рамка, Ковано Железо Складирање Екранот Стојат, Креативни Декоративни Складирање

[Широк спектар на употреба] Тоа ќе ви донесе некоја фантастична декорација за секоја соба ќе се одржи, по

DEN 2277.60
LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 7560.24