• Неодамнешно
UPUPUP Мобилен Телефон Полнење Заграда,Ѕид Монтирани Plug Стојат,Далечински Контролер Складирање Кутија,во Спалната соба Ноќни Видиме Задолжен за Складирање Rack(Розева

UPUPUP Мобилен Телефон Полнење Заграда,Ѕид Монтирани Plug Стојат,Далечински Контролер Складирање Кутија,во Спалната

Buyers rating:
DEN 1416.00

Количина на стоки

Високо квалитетна ABS материјал, пламен retardant и издржливи, силни и издржливи, добро се справи.Лесен за употреба и чување.Големина : 10 * 9.5 * 3cm.Мултифункционален употреба, не само на мобилен телефон за полнење заграда, но исто така и на безбедно место за сите видови на далечинскиот управувач.Постојат две мали куки на двете страни на протезата, која може да се одржи мали предмети како што се кабел за податоци, слушалка и клучните синџир.Големина : 10 * 9.5 * 3cm Net тежина : Околу 45g Package се Вклучени : 1*чување box Product Име : ѕид монтирани складирање box Material : ABSHigh квалитетна ABS материјал, пламен retardant и издржливи, силни и издржливи, добро се справи.Лесен за употреба и чување.Мултифункционален употреба, не само на мобилен телефон за полнење заграда, но исто така и на безбедно место за сите видови на далечинскиот управувач.Постојат две мали куки на двете страни на протезата, која може да се одржи мали предмети како што се кабел за податоци, слушалка и клучните синџир.Белешки : 1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга.Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо�

DEN 433.92
LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација

Парична казна човек занает и детално се грижи дизајн го прават здрав и не е лесно да се распадне или да с�

DEN 353.76
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76
60 Црна Полица Стандард
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

60 Црна Полица Стандард

Една полица стандард, Силни и издржливи, Можат да бидат монтирани на речиси секој тип на ѕид.Изградена н�

DEN 239.52
Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал

Материјал: Еколошки Дрво, Одбор thickness10mm.Големината на: Круг Diameter25cm, Месечината size25*11cm, малку месечин�

DEN 2176.80
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск�

DEN 1233.60
Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива сис

DEN 4481.52